MedyaFaresi MedyaFaresi

Survivor’da kim kazanacak?

Acun Ilıcalı'nın yapımcılığında gerçekleşen Survivor 2016'da finale bir adım kala, Survivor 2016'yı kazanacak isim konusunda ibre ona daha yakın.

Eklenme: 28 Haziran 2016 16:51 - Güncelleme: 28 Haziran 2016 16:57

Survivor 2016’nın final yapmasına sayılı saatler kala heyecan dorukta. Yarışmanın başından beri favori olarak gösterilen ve son ana kadar da büyük bir seyirci desteği alan yarışmacılar geride bıraktığımız elemelerde adeta çifter çifter elenerek Survivor 2016 adasına veda etti. Semih Öztürk’ün geçirdiği trajik kaza ve sonrasında Acun Ilıcalı tarafından esnetilen yarışma kuralları seyircilerin kafasını karıştırırken adeta yarışmanın ilk gününden beri dikkat çeken ve finale kalmasına kesin gözüyle bakılan isimler Nagihan ve Semih Öztürk seyircilerden gelen SMS oylarıyla aynı gece elendiler. Damla ile Semih arasındaki oylamanın ardından yarı finale çıkan isim Damla oldu. Yarışmanın başından beri fazlaca sesi çıkmayan ancak performansıyla dikkatleri üzerine çeken Damla, eleme gecesi yaptığı açıklamayla Acun Ilıcalı’yı şaşkına çevirdi.

DAMLA ACUN’U ŞAŞKINA ÇEVİRDİ

Survivor’da yarı finalde Atakan’ın rakibi olan Damla Can, “Fikir ayrılıklarımız çok fazlasıyla oldu. Çok enteresandır, Nagihan’la hiç konuşmamız olmadı. Bir tek son gün hep birlikte yemek yaptık. Çünkü iki kızın mücadelesi farklıydı. Nagihan’la çok konsantre olmuş şekilde mücadele ettik. Oyun öncesi birbirimize başarılar bile dilemedik. Belki de profesyonel bir bakış açısı yakalamaya çalıştık” ifadelerini kullandı. Survivor’ın yapımcısı Acun Ilıcalı, “Bu olayı son günü duyduğum zaman Survivor’daki en büyük şoklarımdan birini yaşadım. Aynı adada 1.5 ay ay yaşayıp tek kelime konuşmadan buraya geldiniz” şeklinde konuştu.

PERFORMANSLARDA ATAKAN ÖNDE

Avatar Atakan finale kısa bir süre kala oyunlarda açık ara birinciliğini korurken onu hemen arkasından Serkay takip ediyor. Ancak bundan önceki Survivor yarışmaları da bize gösterdi ki final koltuğuna oturan yarışmacıların kaderini ekranları karşısındaki insanlar belirliyor. Özellikle kutuplaşmaların büyük olduğu seyirci koltuğunda elenen isimlerin takipçilerinin kimlere oy vereceği belirsizliğini koruyor. Semih’in takipçilerinin onunla tartışmaya giren Serkay’a oy vermeyeceği büyük bir ihtimalken, Gönülleri başından beri takip edenler bu akşam finale kalacak isme göre Serkay ya da Damla’yı birincilik koltuğuna oturtabilir. Kuzey Kıbrıs'tan ekranlara gelecek olan Survivor 2016'da elenen tüm yarışmacılar büyük finalde bir araya gelecek. Canlı yayında SMS oylaması ile “Survivor 2016” şampiyonunun belli olacağı finalde büyük heyecan yaşanacak. Survivor 2016 şampiyonu kim olacak? 29 Haziran Çarşamba akşamı TV8'de!

İBRE ONA DAHA YAKIN

Performansını her geçen hafta artıran Damla, erkek yarışmacıların arasından sıyrılarak Survivor 2016’da final için yarışma şansını elde ettiğinden ve Survivor 2016’da kadın kazanan olmasının da yarışmaya kadınların sempatisini artıracağından Damla gizli favori olarak dikkat çekiyor. Avatar Atakan’ın yarışmanın başından beri gösterdiği performans üzerinden gidilecek olursa ibre hiç şüphesiz Atakan’a yakın, Serkay’ın özellikle ekran karşısındaki Semih hayranlarından SMS oyun alamayacağı göz önüne alınırsa final koltuğuna Atakan ve Damla’nın oturması muhtemel görünüyor.

sözcü