MedyaFaresi MedyaFaresi

Survivor kim elendi? Acun Ilıcalı Survivor 23 Şubat'ta Elenen İsmi Açıkladı

Survivor 2021'de Ünlüler 2 dokunulmazlık oyununu da kaybetti. SMS birincisinin belirleyeceği diğer isimle beraber 3'lü potadan elenen isim bakın kim oldu...

Eklenme: 24 Şubat 2021 12:10 - Güncelleme: 24 Şubat 2021 14:02

Survivor'da bu hafta dokunulmazlık oyunlarının ikisini de gönüllüler takımı kazanmayı başarmıştı. Survivor konseylerinde yapılan oylamalarla iki aday çıkaran ünlüler takımında üçüncü adayı ise sms birincisi olan yarışmacı belirledi.

SURVİVOR'DA SMS BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Ünlüler takımından bundan önceki haftalarda İsmail, İlayda ve Batuhan SMS birincisi çıkmıştı. Acun Ilıcalı konseyde bu haftaki oylama sonuçlarını açıkladı. Buna göre Cumartesi akşamı yapılan SMS halk oylamasına göre en fazla oyu alarak SMS birincisi Batuhan oldu.

SURVİVOR’DA HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor 2021’de bu hafta dokunulmazlık oyunlarının ikisini de ünlüler kaybetmiş, konseydeki oylamada ilk eleme adayı Yiğit, ikinci oylamada ise konseyden Çağrı ismi çıkmıştı. SMS birincisi Batuhan ise İlayda'nın ismini verdi.

SURVIVOR'DA KİM ELENDİ?

Survivor 2021'de bu hafta ünlüler takımında elemeye kalan Çağrı, Yiğit ve İlayda arasında sms oylamasında en az oyu alan yarışmacı elendi. Acun Ilıcalı, Survivor'dan elenen yarışmacının Yiğit olduğunu açıkladı. Elendiğini duyan Yiğit gözyaşlarını tutamadı.