Survivor 2019 şampiyonu kim olacak? Seda mı Yusuf mu?

Survivor Türkiye Yunanistan sezonunda en heyecanlı gece yaşanıyor. Dün akşam Survivor Yunanistan şampiyonu başarılı isim Katerina Dalaka olmuştu. Ayrıca Türk finalistler belli olmuştu. Bu akşam Survivor 2019 Türkiye şampiyonu belli olacak.

Eklenme: 01 Temmuz 2019 21:43 - Güncelleme: 01 Temmuz 2019 20:46

Survivor 2019’da Seda Ocak ve Yusuf Karakaya hem performans ve ada yaşantıları hem de seyircilerden aldıkları oylarla finale kalmaya hak kazandılar. Büyük bir heyecanla bu sezonun şampiyonu merak ediliyor. Acun Ilıcalı bu akşam şampiyonu duyuracak.

Survivor 2019'un ekranlara gelen 109, bölümünde Emre ile Seda arasındaki SMS oylamasının sonucunda rakibinden daha fazla SMS alarak yarı finale kalan isim Seda oldu. Böylece yarı finalde elenen yarışmacı Emre oldu.

Seda ise yarı finalde Yusuf ve Okay ile yarı finaldeki ikinci oylamaya kaldı. Yusuf, Seda ve Okay arasında yapılan oylama sonucu Okay elendi. Bu akşamki büyük finalde yer alacak olan Türk takımındaki iki isim Acun Ilıcalı tarafından Yusuf ve Seda olarak açıklandı.

Yunan takımda önce Afroditi sonra Nikos elendi. Finale Dalaka ile Dimitra kaldı. Survivor Yunanistan şampiyonu Katerina Dalaka oldu.