MedyaFaresi MedyaFaresi

Suarez İngiliz medyasında manşetlerde

Eklenme: 12 Temmuz 2014 10:49 - Güncelleme: 05 Nisan 2016 02:04

İngiliz gazeteleri bugün manşetlerini ve sayfalarını Luis Suarez'in İngiliz futbolundan uzaklaşmasına ayırdı.


75 milyon sterline Barcelona ve Liverpool kulüplerinin Uruguay'lı olay oyuncunun transferinde anlaşması üzerine İngiliz gazeteleri, "Güle Güle, Bay Isırma" manşetleri attı.

The Sun, birinci sayfadan "Barcelona 75 milyon sterlinlik ısırıcıyı kaptı" başlığını atarken, "Teşekkürler Çiğneme ve Güle Güle" ifadelerini kullanarak Luis Suarez'in Barcelona'ya gitme hayalini gerçekleştirdiğine dikkat çekti.

Liverpool'a kalpten bağlı olduğunu söyleyen Suarez'in "İspanya'da oynamak hayatımın rüyası" dediği kaydedildi.

"İlişkinin Sonu" manşetini atan Daily Express ise, Luis Suarez'in İngiliz futbolundan boşanmasının 75 milyon sterlinlik Barcelona anlaşması ile tamamlandığını yazdı.

Spor sayfasında "Biz sensiz daha iyiyiz" sürmanşetini atan Daily Mirror, Liverpool Teknik Direktörü Brendan Rodgers'ın kendilerine utanç veren Suarez'i 75 milyona sattıktan sonra, "Hiç kimse Liverpool'dan daha büyük değildir" diye konuştuğuna dikkat çekti. Daily Mirror, iki sayfalık "Luis markasını bıraktı" başlıklı haberinde ise Brendan Rodger'ın takımda oynadığı rolden dolayı Luis Suarez'e teşekkür ettiğini belirtti.

Daily Mail ise "İyi Kurtuluş" manşetli haberinde, ısıran, hakemi aldatan, ırkçı dolandırıcı Luis Suarez'i özlemek için gerek olmadığı yorumunu büyüttü.

 

 

En Çok Okunan Haberler