Abone Ol

Sosyal medya Fenomeni Ivana Knöll cesur kıyafet tarzıyla gösterinin önüne geçti

Eski Hırvatistan güzeli Knöll bu defa Milano'da bir gösteriyi izlemek için seyirciler arasındaki yerini aldı. Fenomen ismin tamamen tül detaylardan oluşan tulum tercihi sosyal medyada gündem yarattı.

Sosyal medya Fenomeni Ivana Knöll cesur kıyafet tarzıyla gösterinin önüne geçti

Dünya Kupası'nda "En Seksi Taraftar" seçilen Ivana Knöll lakabının hakkını veren paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.

Katar'da gerçekleşen Dünya Kupası'nda cesur kıyafetleriyle tribündeki yerini alarak popülerliğini daha çok arttıran Ivana Knöll şimdilerde dünya geneline yayılan geniş bir hayran kitlesine sahip.

Fenomen isim İtalya'nın Milano şehrinde bir gösteriyi izlemek için seyircilerin arasındaki yerini alırken poz vermeyi de ihmal etmedi. Knöll'ün pozu kısa zaman içinde sosyal medyada gündem yaratmayı başardı.

BEĞENİ YAĞMURUNA TUTULDU

Sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam eden Ivana Knöll, vücut hatlarını ortaya çıkartan tamamen tüllerden oluşan bir tulumla poz verdi.

Fit görüntüsünü sergileyen fenomen ismin pozu kısa zamanda sosyal medya kullanıcılarının yoğun ilgisini çekti. Knöll'ün paylaşımına kısa zaman içinde binlerce beğeni ve yorum yağdı.