MedyaFaresi MedyaFaresi

Sophia Loren oğlunun filmiyle beyaz perdeye dönüyor

Unutulmaz İtalyan oyuncu Sophia Loren, 10 yılın ardından ilk kez bir filmde boy gösterecek. Loren oğlu Edoardo Ponti'nin yönettiği "The Life Ahead" filminde rol alacak.

Eklenme: 14 Temmuz 2019 18:36 - Güncelleme: 14 Temmuz 2019 17:47

Oscar ödüllü aktris Sophia Loren, 10 senelik bir aradan sonra beyaz perdeye geri dönüyor. 84 yaşındaki Loren, en son 2009 senesinde bir yapımda rol almıştı. Tam 10 sene sonra Loren, oğlu Edoardo Ponti’nin yönetmenliğini üstlendiği The Life Ahead’de yer alacak.

The Life Ahead, Romain Gary yazdığı 1977 yılında beyaz perdeye aktarılıp 1978’de Yabancı Dilde En İyi Film Oscar’ını kazanan Madame Rosa’nın uyarlaması olacak.

12 yaşındaki Senegalli göçmen Momo ile bağ kuran Madame Rosa’yı canlandıracak olan ve oğlunun filminde yer alan Loren, The Life Ahead için ekstra bir çaba harcıyor. Çekimleri İtalya’da başlayan film için sıkı bir tempoda çalışan Loren, en iyi performansıyla seyirci karşısına çıkacağını belirtti.

Oğlu Edoarda Ponti ise annesinin durumunun çok iyi olduğunu ve onun her sahneye olan tutkulu yaklaşımını izlemekten mutluluk duyduğunu söyledi. Ponti, bu filmle beraber üç kez annesinin de oynadığı filmi yönetmiş olacak.

Filmin oyuncu kadrosunda Abril Zamora, Renato Carpentieri, Babak Karimi ve İbrahima Guys gibi isimler var.

En Çok Okunan Haberler