Abone Ol

Son Dakika: Sinan Oğan da 100 Bin İmzaya ulaştı

ATA ittifakının Cumhurbaşkanı Adayı olarak 100 bin imza toplayan Sinan Oğan 14 Mayıs'taki seçimin 4. yarışmacısı haline geldi.

Son Dakika: Sinan Oğan da 100 Bin İmzaya ulaştı

ATA İttifakı'nın Cumhurbaşkanı Adayı Sinan Oğan, 14 Mayıs'taki cumhurbaşkanlığı seçimlerinde resmen aday olması için gerekli 100 bin imzaya ulaştı. Böylelikle Oğan; Recep Tayyip Erdoğan, Kemal Kılıçdaroğlu ve Muharrem İnce'nin ardından adaylığı resmiyete kavuşan 4. isim oldu.

Oğan, Muharrem İnce'nin ardından 100 bin imzayı geçen ikinci isim oldu. Daha önce Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan 70 bin oya yaklaştığı sırada adaylıktan Erdoğan lehine çekildiğini duyurmuştu.

Bu süreçte Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ da sık sık ilçe seçim kurullarına gitmişti.

Son gelişmeyi Zafer Partisi Lideri Ümit Özdağ duyurdu.

İŞTE SON İMZA SAYILARI

Sinan Oğan ise yaptığı açıklamada hedefin 120 bin imza olduğunu belirterek taraftarlarının imza atmaya devam etmelerini istedi.

"Türk milletinin aziz evlatları, Bütün zorluklara rağmen 120.000 imza hedefine ulaşacağız inşallah. Bu adaletsiz düzende sakın ola 100.000’e ulaştık, artık imza atmamıza gerek yok demeyin zira bu zaferimizi elimizden almak için her şeyi yapacaklar. Yok imzalar mükerrer diyecekler, yok kenarı ıslanmış diyecekler yok bilmem ne diyecekler… O sebeple 120 bin sayısına ulaşana kadar devam edeceğiz."

ayrıntılar geliyor