MedyaFaresi MedyaFaresi

Sokakta her an karşınıza FOX çıkabilir!

MEDYAFARESİ VİDEO FOX izleyicileri ile kucaklaştı... Geçtiğimiz hafta sonu önce alışveriş merkezinde daha sonra İstanbul'un kalabalık caddelerinde düzenlenen organizasyonlarda ilginç sahneler yaşandı.

Eklenme: 23 Kasım 2011 16:20 - Güncelleme: 21 Aralık 2015 12:12

FOX'un bu yılki "Hepimiz FOX izliyoruz" marka kampanyasının devamı olan aktiviteler İstanbul, Ankara ve İzmir'de gerçekleştiriliyor.

Geçtiğimiz hafta Cevahir Alışveriş Merkezi'nde 100 dansçının katıldığı bir organizasyon düzenlendi. Bir anda 100 "FOX dansçısını" karşılarında görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi. Daha sonra, FOX'un sevilen ekran yüzleri de aktiviteye dahil oldu.  Var Mısın Yok Musun? yarışmasının sunucusu Asuman Krause, Dinle Sevgili oyuncularından Cem Kılıç, Zeynep Dörtkardeşler, Ceyda Tepeliler imzalı FOX t-shirtleri dağıttılar. Ayrıca düzenlenen yarışmalar sonrasında FOX izleyicilerine çeşitli hediyeler dağıtıldı.

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN

Aynı saatlerde, Mecidiyeköy ve Bağdat Caddesi'ndeki trafik ışıklarında yine İstanbulluları müthiş bir sürpriz bekliyordu. Kırmızı ışıkta bekleyen araçların önüne Doğtaş'ın ürettiği FOX koltuğu ve üzerinde oturan aile üyeleri ile birlikte televizyon ekranı geldi.  Aktivite izleyenlerin şaşkın bakışları arasında yeşil ışık yanana dek sürdü.

Keyifli zamanların yaşandığı organizasyonlar Ankara, İstanbul ve İzmir'de 8 hafta boyunca devam edecek.