MedyaFaresi MedyaFaresi

ŞOK! Sahur vakti karısını aşığıyla bastı!

Sahura kadar kahvede vakit geçiren adam, eve geldiğinde gözlerine inamadı. Karısı sevgilisiyle yatakta çırılçıplaktı. İşte inanılmaz olay.

Eklenme: 15 Eylül 2009 18:08 - Güncelleme: 16 Mart 2016 17:46

Sakarya'nın Kaynarca İlçesi'nde, sahur vakti kahveden eve gelen C.T., karısını, sevgilisiyle birlikte yatakta yakaladı. C.T., karısı ve sevgilisini dövdükten sonra ellerini ve ayaklarını bağlayıp, polis merkezine giderek şikayette bulundu.

Olay saat 04.00 sıralarında Orta Mahalle'de meydana geldi. 52 yaşındaki C.T., kahveden eve geldiğinde nikahlı eşi 28 yaşındaki S.T.'yi sevgilisi N.Ş. ile yatakta ilişki kurarken yakaladı. Öfkelenen C.T., eşi ve sevgilisine tekme tokat saldırdıktan sonra, onların ellerini ve ayaklarını bağlayıp, hareket edemeyecek hale getirdi. C.T. daha sonra polis merkezine giderek şikayetçi oldu.

İhbar üzerine eve gelen polisler, yüzünde dayak izleri olan S.T. ile N.Ş.'yi elleri ve ayakları bağlanmış şekilde buldu.

Polis tarafından hastaneye kaldırılan S.T. ile sevgilisi N.Ş., ayakta tedavilerinin ardından ifadeleri alınmak üzere İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.