MedyaFaresi MedyaFaresi

Snowboard’un ustaları Akasya'yı salladı, Can Bonomo coşturdu

Yılın en büyük kış festivali Akasya Kar Festivali, müzik, spor ve eğlence dolu etkinlikleri ile büyük bir katılımla Akasya’da gerçekleşti. Türkiye’nin en iyi snowboard sporcuları 90 ton karla kurulan platformdan atlayarak hünerlerini sergiledi.

Eklenme: 11 Mart 2019 12:00 - Güncelleme: 11 Mart 2019 12:03

Can Bonomo’nun da konser verdiği festivalde renkli görüntüler ortaya çıktı.

Türkiye’nin ve dünyanın en tanınmış ve en sevilen markalarını misafirleriyle buluşturan Akasya beşinci yaşını heyecanlı sürprizlerle kutladı. Akasya Kar Festivali’nde Türkiye’nin en başarılı snowboard sporcuları 90 ton karla doldurulan platformda hünerlerini sergiledi.

Sporcuların atlayışlarını ise alanlarında en başarılı isimler arasında gösterilen Memet Güney, Baran Tansel, Savaş Kop ve Cenk Kulioğlu değerlendirdi.

Yarışmada Kerem Gürdal birinci, Ali Osman Ensar ikinci, İhsan Çalışkan ise üçüncü oldu. Kazanan sporcular 16-17 Mart tarihlerinde Kartalkaya’da düzenlenecek Kartalkaya Freefall 2019’a gitmeye hak kazandı.

Can Bonomo ile coştular

Şehrin en sıradışı kış festivali olan Akasya Kar Festivali’nde sporcuların yanı sıra ringo rampası ve serbest düşüş kulesi başta olmak üzere katılımcılar da aksiyon dolu anlar geçirdi. Festivalde ayrıca Can Bonomo da sahne alarak sevilen şarkılarını seyirciyle hep bir ağızdan söyledi.