MedyaFaresi MedyaFaresi

Sneijder devri sona eriyor!

Sezon açılışına gelmeyen, yönetim tarafından kesilen 2.3 milyon Euro’luk cezayla sarsılan Sneijder’in, artık Galatasaray’a dönmesinin mümkün olmadığı belirtiliyor.

Eklenme: 07 Temmuz 2016 10:34 - Güncelleme: 07 Temmuz 2016 10:36
1 Temmuz’daki sezon açılışına gelmeyen ve oğlunun vaftiz törenini gerekçe gösteren Hollandalı futbolcuya, yönetim tarafından 2.3 milyon Euro’luk tarihi bir ceza kesilmişti.
 
Geçen sezon gördüğü sarı kartları öne sürerek bu cezayı kesen yönetimin hamlesi, Sneijder’in gemileri tamamen yakmasına sebep oldu. Kulübe yakın kaynaklar, artık Hollandalı yıldızın Sarı-Kırmızılı formayı giymesinin mümkün olmadığını belirtiyor.
 
Sneijder’in menaceri Guido Albers’in de, Milan, İnter ve Everton kulüpleriyle transfer görüşmeleri yaptığı ifade ediliyor. Özellikle Milan’ın, bu transferi bitirme aşamasına getirdiği, iddialar arasında. 32 yaşındaki futbolcunun 7.5 milyon Euro’ya serbest kalma maddesi bulunuyor.
 
GİTMEK AKLINDA YOKTU AMA...
 
Sneijder’in yakın çevresi, “Yönetimden bayram sonrasına kadar izin almıştı. Bunu bile bile onu sorunlu futbolcu gibi gösteriyorlar” demişti. Tüm bu süreç, normalde İstanbul’dan kopmayı hiç düşünmeyen Hollandalı’nın keyfini fena halde kaçırdı.
 
(Fanatik)
Etiketler : Sneijder, Galatasaray