MedyaFaresi MedyaFaresi

Sırrı Süreyya Önder gaz bombasıyla yaralandı!

MEDYAFARESİ VİDEO Gezi Parkı'ndaki eylemde BDP İstanbul milletvekili Sırrı Süreyya Önder de yaralandı, hastaneye kaldırıldı.

Eklenme: 31 Mayıs 2013 14:03 - Güncelleme: 20 Mart 2016 00:54

SIRRI SÜREYYA ÖNDER HASTANE’DE VİDEO

Radikal gezetesinden Uğur Vardan’ın haberine göre BDP İstanbul milletvekili Sırrı Süreyya Önder yaralandı ve hastaneye kaldırıldı

Taksim Gezi Parkı’nın alışveriş merkezi yapılmak üzere yıkılmasına karşı çıkmak için 4 gündür park ve çevresinde direnen İstanbullulara bugün sabaha karşı başlayan polis müdahaleleri aralıklarla devam ediyor. Taksim Meydanı’nda oturma eylemi yapan gruplara yapılan son müdahalede BDPİstanbul milletvekili Sırrı Süreyya Önder de yaralandı ve sedyeyle hastaneye kaldırıldı.
 
Milletvekili Sırrı Süreyya Önder’in polisin kullandığı gaz bombası kartuşuyla omzundan vurulduğu öğrenildi. Bu bilgiyi BDP Mersin milletvekili Ertuğrul Kürkçü de Twitter üzerinden takipçileriyle paylaştı.
 
 
DOKTOR YANIT VERDİ

Taksim İlkyardım Hastanesi’nde olduğuna dair bir ‘tweet’ görünce kendisine ulaşmaya çalıştık. Önder’in telefonuna müdahale yapmakta olan doktor yanıt verdi. Kendisinden aldığımız bilgiye göre Sırrı Süreyya Önder polisin biber gazından etkilenmiş. Gözleri rahatsızlanan Önder’in sırtına da ‘Biber gazı kapsülü’ isabet etmiş. Doktorların ‘hayati tehlikesi yok’ dediği Önder’in bir süre dinlenmesi gerektiği açıklandı.

Radikal

RADİKAL’DEN UĞUR VARDAN’IN HABERİNİ OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Polisten Gezi Parkı’na şafak baskını!.. VİDEO

İŞTE TAKSİM GEZİ PARKI OLAYLARI FOTO GALERİ!

POLİSE KAFA TUTUNCA YERE YIĞILDI -VİDEO-

Gezi parkı böyle olacak! İşte Taksim projesi... -VİDEO-

TAKSİM GEZİ PARKINA ŞAFAK OPERASYONU VİDEO!

İŞTE TAKSİM’DEKİ TEYZENİN YAPTIĞI O AÇIKLAMA! VİDEO

KILIÇDAROĞLU GEZİ PARKI’NDA NÖBET TUTANLARI ZİYARET ETTİ! VİDEO


Taksim Gezi Parkı’nda olaylar çıktı! Polis’ten sert müdahale!

Sırrı Süreyya ağaçları yıkan kepçeyi böyle durdurdu!.. VİDEO