MedyaFaresi MedyaFaresi

Sırrı Süreyya ile Sinop Belediye Başkanı canlı yayında tartıştı!

MEDYAFARESİ VİDEO BDP Milletvekili Sırrı Süreyya Önder, Sinop'taki olaylar nedeniyle itham ettiği Belediye Başkanı ile canlı yayında tartıştı.

Eklenme: 20 Şubat 2013 07:50 - Güncelleme: 19 Kasım 2015 15:16

CANLI YAYINDAKİ O ANLARI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

BDP Milletvekilleri’nin Sinop ziyaretinde yaşanan olayların ardından Sinop Belediye Başkanı Baki Ergül, canlı yayında kendisini ’provakatör açıklama’ yapmakla suçlayan Sırrı Süreyya Önder’le tartıştı.

İşte Samsun’daki olaylarda basına yansımayan o kareler!.. FOTO GALERİEce Üner’in sunduğu Akşam Raparu’na telefonla bağlanan iki siyasetçi şöyle konuştu:

"GELİN TARTIŞALIM  DEMESİ LAZIM"
Sırrı Süreyya Önder: Sosyal demokrasiden nasipli bir belediye başkanı böyle bir değerlendirme yapma hakkını nereden alır. Şunu demesi lazım ’Belediyenin bütün olanakları burada, gelin, bu meseleyi tartışalım’ demesi lazımdı.

"SİNOP’U TERK EDERİM"
Baki Ergül: Sinop Belediye Başkanı olarak benim bu anlamda bir demecimi bulup bana göndersinler, şu anda açıklıyorum belediye başkanlığını bırakacağım, Sinop’u terk edeceğim.

Sırrı Süreyya Önder: Eyvallah başkan, siz bunu basın müşavirinizden öğrenebilirsiniz. O gazeteyi 4 vekil okudu. Belediye görevlileri dükkanlara bayrak asılması için bir telkin yapmış mı, bunu araştırın lütfen.

BDP’lilere abluka! Twitter’dan böyle yardım istediler!..

İşte BDP’li Sırrı Süreyya’nın Twitter’da paylaştığı fotoğraflar!..FOTO GALERİ

İşte Samsun’daki olaylarda basına yansımayan o kareler!.. FOTO GALERİ

İşte Samsun Gazi Caddesi’nde çıkan olaylar!... VİDEO

BDP heyeti Trabzon gezisini iptal etti!

BDP’li vekillere Sinop’ta protesto şoku!.. VİDEO

BDP’li vekillerin Karadenize geldiğini duyunca çıldırdılar!.. FOTO GALERİ