MedyaFaresi MedyaFaresi

Sıla kazaya rağmen konserini iptal etmedi!

Düzce’de trafik kazası geçiren Sıla Gençoğlu, Düzce Devlet Hastanesi'ndeki tedavisinin ardından Ankara'daki konserini iptal etmedi ve sevenleriyle buluştu.

Eklenme: 15 Şubat 2017 13:02 - Güncelleme: 15 Şubat 2017 13:02

Dün TEM otoyolunun Sakarya kesiminde trafik kazası geçirerek, hafif yaralanan Sıla Gençoğlu, Düzce Atatürk Devlet Hastanesi'ndeki ilk müdahalenin ardından konser vermek için Ankara’ya geçti.

ATO Congresium’da, saat 21.00’de başlaması planlanan ancak yaşanan aksaklıklar sebebiyle 22.30’da başlayan konsere 3 bin 200 kişi katıldı. Sıla, sahneye kendisi için yerleştirilen koltukta oturarak başladığı konserinde önce salondakileri selamlayarak, sağlık durumunun iyi olduğunu söyledi.

"İyiyim, iyiyim. Dipçik gibiyim. İki elim kanda olsa, gelirim" diyen şarkıcının bu sözleri alkışla karşılandı.
 
Geçirdiği kaza sonucu hafif yaralandığını belirten Sıla, "Biraz yaralandık berelendik ama o arabanın içinden sağ salim çıktık ya daha başka bir şey istemem. Bir gün mucizeye inanmak varsa, o benim için bugün oldu" ifadelerini kullandı.
 
Kaza geçirdiği günün 14 Şubat Sevgililer Günü olduğuna dikkati çeken şarkıcı Sıla, kazayı bu nedenle hiç unutamayacağını vurguladı.
 
Sıla Gençoğlu, bazı şarkıları ayakta söyleyerek, sağlık durumunda bir problem olmadığını gösterdi.