MedyaFaresi MedyaFaresi

Sıla aylar sonra ilk konserini İzmir'de verdi

İstanbul ve Bursa konserleri iptal edilen Türk pop müziği sanatçısı Sıla Gençoğlu, İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'nda sahneye çıktı.

Eklenme: 01 Ekim 2016 14:46 - Güncelleme: 01 Ekim 2016 15:07

Darbe girişimine karşı 7 Ağustos'ta Yenikapı'da gerçekleşen 'Demokrasi ve Şehitler Mitingi' öncesi "Kesinlikle darbeye karşıyım ama böyle bir şovun içinde bulunmayı tercih etmiyorum" şeklindeki sözleri olay olan, İstanbul ve Bursa konserleri iptal edilen Sıla, İzmir'de sevenlerinin karşısına çıktı.
 
İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'nda sahne alan Sıla, hayranlarının hem gözüne hem kulağına hitap etti. Yaklaşık 4 saat sahnede kalan Sıla, ilk olarak sayneye sırt dekoltesi olan bir abiye kıyafetle çıktı, sırasıyla önce siyah ve ardından beyaz göğüs dekoltesi derin olan şık bir tulum ile şarkılarını söylemeyi sürdürdü.

İzleyenlerine seslenen Sıla Gençoğlu, "Ne hoş karşılama, çok güzel bir akşam, nefis bir akşam. Kavuşmak çok güzel, sizi burada görmek çok güzel. İnsanın memleketinde olması çok güzel. Teker teker yanaklarınızdan öpüp teker teker kocaman sarılıp kocaman kucaklıyorum" dedi.

Bu sırada konsere gelenlerden bir kısmı "Yalnız değilsin" diye bağırdı, ardından birden alkış sesleri yükseldi. Buna karşılık Sıla Gençoğlu, "Hiçbirimiz yanlız değiliz" çok güzel bir akşam geçireceğiz. Kah üzüleceğiz kah sevineceğiz. Kendimizi bu akşam müziğin kollarına bırakalım" ifadelerini kullandı.

Eski ve yeni şarkılarını seslendiren Sıla, zaman zaman hayranları ile sohbet etti. Konuşurken "Bu aralar cümleler sıkıntılı" demesi dikkati çekti.