MedyaFaresi MedyaFaresi

Şike davasında şok! Erman'ın Kıbrıs'taki CD'sini..

Tutuklu sanık Abdullah Başak gazetecilere, ''Toroğlu'nun elimizde Kıbrıs'ta çekilmiş CD'si var. Buradan çıkayım yayınlayacağız'' dedi.

Eklenme: 17 Şubat 2012 18:36 - Güncelleme: 16 Mart 2016 21:26

Aziz Yıldırım’a, druşmaya verilen ikinci arada, basın tarafından iddianameden ne anladığı soruldu. Aziz Yıldırım’ın buna yanıtı "Sürekli talimat verdiğimi söylüyorlardı. Bir tane bile talimatıma rastladınız mı tapelerde. Bir konuşmama rastladınız mı?" şeklinde oldu. Yıldırım, sağlığıyla ilgili ise, "Sağ kolum biraz sıkıntılı" bilgisini verdi. Basının yanına gelerek, "Şenes Erzik, Futbol Federasyonu’na başkan oluyormuş haberiniz var mı?" diyen Yıldırım; laptoptan Mecnun Otyakmaz, Olgun Peker ile Cemil Turan ile birlikte geçen sezon sarı-lacivertlilerin 4-3 kazandığı Sivasspor-Fenerbahçe maçını izlerken, sık sık gülüşmeler oldu.

Bu arada tutuklu sanıklardan Abdullah Başak, futbol yorumcusu Erman Toroğlu hakkında ilginç bir iddia ortaya attı. Başak, "Benim için futbolcu menajeri diyorlar. Hangi futbolcunun menajeriyim. Buradan bir çıkayım Erman Toroğlu’nun Kıbrıs’taki CD’sini yayınlayacağız. Zaten bunu Toroğlu’nun avukatına da söyledim" dedi. (Vatan)