MedyaFaresi MedyaFaresi

Şiddete karşı sanatçı ve televizyoncu dayanışması!

Şafak Yavuz’un hazırlayıp sunduğu Şafak Yavuz’un Vizöründen özel canlı yayınına katılan çok sayıda ünlü isim şiddete karşı bir araya geldi.

Eklenme: 17 Eylül 2019 20:37 - Güncelleme: 17 Eylül 2019 19:57

Türkiye’nin ilk ve tek kadın televizyonu olan Woman TV de deneyimli televizyoncu Şafak Yavuz’un hazırlayıp sunduğu Şafak Yavuz’un Vizöründen özel canlı yayını ile ekrana geldi.

İlk yayına büyük bir ilgi vardı, Şevval Sam, Oktav Kaynarca, Birıl Güven, Emre Kınay, Nilgün Belgün, Nuran Devres, Altan Erkekli, Ayça Ertutan Kırca, Ayşenil Şamlıoğlu, Zeynep Özyağcılar, Okan Şenozan gibi çok sayıda önemli isim yayına katıldı.

Şafak Yavuz “Biz Woman TV olarak kadının yanındayız ve Şafak Yavuz’un Vizöründen programı kadına şiddet, kadın cinayetleri, toplumda şiddet sorununu gündemden düşürmeden, çözüm için ünlü dostlarımızla adeta bir sosyal sorumluluk projesi içine girdik yayınlarımıza devam edeceğiz” dedi.

İlk yayını ile büyük ses getiren Şafak Yavuz’un Vizöründen programı ikinci canlı yayınını 18 Eylül Çarşamba akşamı saat 20.00'de ekrana gelecek.

Leman Sam, Wilma Elles, Yeşim Ceren Bozoğlu, Nebil Özgentürk, Gold Filmin sahibi Faruk Turgut canlı yayının stüdyo konukları. Telefon bağlantısı ile yayına katılacak ünlü isimler Gülben Ergen, Orhan Gencebay, Seyfi Dursunoğlu gibi ünlü isimlerde canlı yayının sürprizleri olacak.

Şafak Yavuz’un Vizöründen özel yayınları ünlü isimlerle tek yürek halinde şiddete karşı çözüm önerilerini aramaya ve gündemi çözüme götürmek için kamuoyu oluşturmaya devam edecek.

Etiketler : women tv, Şafak Yavuz