MedyaFaresi MedyaFaresi

Show TV'den yeni dizi atağı! Deli Saraylı çok yakında geliyor!

Birbirinden değerli ve yetenekli oyuncuları bir arada göreceğiniz tarihi – komedi türündeki "DELİ SARAYLI" çok yakında Show TV'de.

Eklenme: 25 Ağustos 2010 18:02 - Güncelleme: 30 Mart 2016 07:14
Yeni yayın dönemi hazırlıklarına tam gaz devam eden SHOW TV'de başrollerini Perran Kutman, Çetin Tekindor, Cuneyt Türel, Melis Birkan, Kenan Ece ve Özge Özpirinççi'nin paylaştığı "DELİ SARAYLI" dizisi izleyenlerin beğenisini kazanacak.

Yapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği, kahkaha fırtınasının estirecek bu tarihi komedi dePerran Kutman, Çetin Tekindor,Cüneyt Türel, Melis Birkan, Kenan Ece, Özge Özpirinççi, Köksal Engür, Itır Esen, Ünal Silver, Leyla Göksun ve Tatsyana Tsvikeviç gibi oyuncular rol alıyor.

"Deli Saraylı"nın hikayesi de oldukça komik ve ilginç. 1. Dünya Savaşı'nda bozguna uğrayan Osmanlı'nın başkenti müttefikler tarafından işgal edilmiştir. Anadolu'nun İstanbul'dan bilgi akışına ihtiyacı vardır. İstanbul'un elitleri ise konudan bağımsız 'tatlı' bir hayat yaşıyorlardır. Sait Molla önderliğinde kurulan İngiliz Muhipleri Cemiyeti, İngilizlerle İstanbul cemiyetini kaynaştırmaktadır. Bu noktada Deli Saraylı ve Hüsrev Binbaşı'ya görev verilir. Ekip İstanbul'da bir konak tutarak, yabancı oldukları cemiyet hayatına girecek ve istihbarat için çalışan ekip, yabancı oldukları bu ortamda bol bol pot kıracaktır.

Birbirinden yetenekli ve değerli oyuncuların rol aldığı " DELİ SARAYLI"nın cekimleri İstanbul'un tarihi dokuya sahip mekanlarında  Galata ve Büyük Ada 'da tüm hızıyla devam ediyor.