MedyaFaresi MedyaFaresi

Sevişmek ibadettir dedi spikerin ağzı açık kaldı!

MEDYAFARESİ VİDEO İslamiyet ve cinsellik konulu programda Pelin Çift'in konuğu olan Demircan çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Eklenme: 12 Ocak 2013 11:37 - Güncelleme: 17 Mart 2016 04:58
Habertürk’te Pelin Çift’in Öteki Gündem programına konuk olan Ali Rıza Demircan açıklamalarıyla Pelin Çift’i ve izleyenleri şaşırttı.

O ANLARI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN"Sevişmekle ibadet etmek aynı şey. Hatta namaz kılmakla da aynı şey" diyen Demircan, İslam’da cinselliğin kutsal olduğunu söyledi. "Eşlerimizle girilen ilişki, ahiret hayatı için bir yatırımdır" diyen ünlü ilahiyatçı Pelin Çift’i hayretler içinde bıraktı.

 
"Bir insan evlilik hayatında eşimle ilişkiye girmiyorum diyemez. Bu zulümdür. Cinselliği yaşamak bizleri zinadan, eşcinsellikten korur Allah’ın rızasına götürdüğü gibi, eşlerimizle girilen ilişki de ahiret hayatı için bir yatırımdır. Sevaplı bir işlemdir. Cinsellik İslam’da kutsallıktır ve ibadet hayatının bir bölümüdür. Çünkü ibadet Allah’ın emir ve yasaklarını uygulamaktır. Namaz neden ibadettir, rabbimizin emri olduğu için. Namaz ve sevişmek aynıdır. Namaz nasıl ibadettir"