MedyaFaresi MedyaFaresi

Sevgililer gününde hangi burca ne alalım?

Gökyüzü sözcüsü Dinçer Güner, sizler için Sevgililer Günü'nde hangi burca ne hediye almak gerektiğini anlattı. İşte burç burç hediye seçenekleri...

Eklenme: 13 Şubat 2015 23:21 - Güncelleme: 08 Nisan 2016 13:28

Koç kadını: Niteliği öncü, elementi ateş olan koç burcu kadınlarının hoşlanabileceği kırmızı bir deri çanta olabilir. Abiyeden ziyade günlük kullanıma uygun bir model seçmelisiniz.

Koç erkeği: Çocuk tarafı güçlü ve spora düşkün koç burcu erkeklerini elektronik ve çok fonksiyonlu bir saatle şımartabilirsiniz. İri ve çarpıcı renkte bir kol saatiyle mesela.

Boğa kadını: Toprak ve pastel renklerine hayır diyemeyecek bir boğa kadınına bu renklerde dar kesim bir bluz yahut kaban alabilirsiniz. Yemeğe çıkarmayı ihmal etmeyin.

Boğa erkeği: Boğa burçları zengin gösteren aksesuarlara düşkündür. Causual giyim tarzına uyum gösteren bir kemer ve cüzdan onu sevindirebilir. Yeter ki kalite hissi yüksek olsun.

İkizler kadını: İletişim ikizler burcunun can damarıdır. Dolayısıyla pili uzun süre gidebilecek güncel bir cep telefonu alabilirsiniz. Giyim eşyası düşünürseniz mavi tonları olmasına özen gösterin

İkizler erkeği: Elleri ikizler burcu temsil eder. Marifetli elleri olan bu burcun erkeklerine kış aylarında şık bir deri eldiven çok yakışacaktır. Mavi ve tonları olmasına özen göstermelisiniz

Yengeç kadını: Evine ve ailesine düşkün yengeç burcu kadınını sevindirmek için kendisine pratik yemek tarifleri veren bir kitap alabilirsiniz. Mutfak eşyası da düşünülebilir

Yengeç erkeği: Alkolle arası her zaman iyi olan yengeç burcu erkeğine el yapımı şık bir konyak şişesi hediye olarak verilebilir. Şık bir pijama da onları sevindirecektir

Aslan kadını: Özelikle saçlarına çok düşkün olan aslan burcu kadınlarına saç bakım seti yahut gösterişli bir saç tokası almanız onları sevindirecektir.Aslan erkeği: Gösterişi ve sahnede olmayı seven bir aslan burcu erkeği yükte hafif pahada ağır hediyelerden keyif alacaktır. Şık bir kol düğmesi düşünebilirsiniz.

Aslan erkeği: Gösterişi ve sahnede olmayı seven bir aslan burcu erkeği yükte hafif pahada ağır hediyelerden keyif alacaktır. Şık bir kol düğmesi düşünebilirsiniz.

Başak kadını: Yaratıcı ve detaycı yapısı nedeniyle bu burcun kadınları el işlerine meraklıdır. Kendisine herhangi bir sanat konusunda eğitim seti hediye edebilirsiniz.
Başak erkeği: Hobi ve el işleri bu burcun erkeğini mutlu edecektir. Çok parçalı bir puzzle seti veya sahip oldukları koleksiyona bir parça ekleyebilirsiniz.

Terazi kadını: Rafine ve sade zevklere sahip olan terazi kadınları gündemi takip etmeyi severler. İlgi alanlarına göre güncel bir roman sunabilirsiniz.

Terazi erkeği: Bu burcun erkekleri masabaşı işlerde başarılıdır. Kendilerine şık bir kalem takımı yahut deri kaplı bir ajanda alabilirsiniz. Pastel renklerde bir şemsiye de işinizi görebilir.

Akrep kadını: Gizemli ve karizma sahibi akrep kadınlarına samimiyet derecesine bağlı olarak siyah iç çamaşırı alabilirsiniz. Deri kıyafetler de ilgisini çekebilir.

Akrep erkeği: Çok ön planda olmayı sevmeyen akrep erkekleri için şık ve sade bir güneş gözlüğü uygun olabilir. Aksesuarlarda siyah renk tercih sebebidir.

Yay burcu kadını: Keşfetmeye meraklı olan bu burcun kadınları gezmeye düşkündürler. Önümüzde uzun bir tatil dönemi olacağı için küçük otel rehberi almanız sevindirici olacaktır.

Yay erkeği: Sportif insanlar oldukları için özellikle spor kıyafetler ve aksesuarlar zengin hediye seçeneklerinizi oluşturabilir. Bir eşofman takımı onu mutlu edecektir.

Oğlak burcu erkeği: Ciddiyetine ve toplumdaki statüsüne önem verir. Oğlak burcu erkeğine pastel ve toprak renklerinde kravat alabilirsiniz.

Oğlak kadını: Mesleğine ve sorumluluklarına düşkün bu burcun kadınları planlı yaşamayı tercih ederler. Zaman onlar için değerlidir. Saat hediye olarak sunulabilir.

Kova kadını: Teknoloji ile arası iyi olan bu burcun kadınlarına elektronik gereçler ilgi odağı olacaktır. Bütçenize göre tablet bilgisayar düşünebilirsiniz

Kova erkeği: Kendine ait keşifler ve uçuk fikirlere sahip bu burcun erkeklerine uçuk kıyafet ve aksesuarlar veya bilgi sunabilecek kitaplar

Balık kadını: Parlak ve özellikle açık turkuaz renginde bir eşarp, fular yahut benzeri bir aksesuarı balık burcu kadınına rahatlıkla hediye edebilirsiniz. Çini ev aksesuarları da ilgisini çekebilir.

Balık erkeği: Müzik, sinema veya konser bileti hediye edebilirsiniz. Alkolle arası iyiyse bir şişe viski de onu mutlu edecektir. Giyim kuşam olarak kış aksesuarlarına yönelebilirsiniz

(Sözcü)