MedyaFaresi MedyaFaresi

Sevda Demirel’den seçim mesajı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Yenileme Seçimi için İstanbul'da oy verme işlemi saat 08: 00'da başladı. Ünlü isimler de sandıklar açılır açılmaz oylarını vermeye başladı.

Eklenme: 23 Haziran 2019 18:03 - Güncelleme: 23 Haziran 2019 17:06

31 Mart’ta gerçekleştirilen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminin yenilenme kararı alınmasının ardından bugün İstanbullular sandık başına gitti.  Çok sayıda ünlü isim de oylarını kullanmak için okulların yolunu tuttu. Şarkıcı Sevda Demirel de Maltepe’deki Binbaşı Necatibey İlkokulu’nda oyunu kullandı.

Sevda Demirel, okul çıkışı basın mensuplarının kendisine “Seçim mesajınız nedir?” sorusuna karşılık şu ifadeleri kullandı:

“Dünyada ve Avrupa ülkelerinde görüyoruz herkes barış içerisinde refah sağlarken kendi ülkem için daha fazlasını diliyorum sevgiyle uzatılan elden kimseye zarar gelmez. Rant, para, pul bunlar bir kenara maneviyatın yükseldiği sevginin arttığı bir ülke diliyorum. 

Herkes için hayırlı uğurlu olur inşallah herkes mutlu olsun . Ülkemiz zaten cennet bu cenneti daha çok insanlar kavgalarıyla problemleriyle cehenneme çeviriyorlar. Lütfen ülkemizin görüntüsü gibi hayatımızda cennete benzesin. Umudun kavgaların bitip herkesin birbirini kucaklamasından yanayım teşekkürler.”

Etiketler : seçim, oy, sevda demirel