MedyaFaresi MedyaFaresi

Sergen Yalçın Quaresma transferi için ne dedi?

Portekizli yıldız oyuncuyu değerlendiren Sergen Yalçın, 26 yaşındaki oyuncuyu milli piyangoya benzetti.

Eklenme: 05 Mayıs 2010 20:52 - Güncelleme: 30 Mart 2016 07:44

Beşiktaş'ın Quaresma için transfer görüşmelerine başladığını borsaya bildirmesinin ardından Portekizli yıldız oyuncuyu değerlendiren Sergen Yalçın, 26 yaşındaki oyuncuyu milli piyangoya benzetti.

Beşiktaş'ın efsane isimlerinden Sergen Yalçın, 14/16 programına telefonla bağlanarak Quaresma transferini değerlendirdi.

Yıldız oyuncunun çok yetenekli olmasına rağmen gittiği büyük kulüplerde tutunamadığına dikkat çeken Yalçın, bu transferin isim açısından iyi olduğunu söyledi.

"İsim olarak gerçekten iyi bir isim gibi gözüküyor. Gelecek vaadeden oyunculardan biriydi. Büyük transferler yaptı. Fakat önemli kulüplere gitmesine rağmen bu kulüplerde tutunamadı. Benim açımdan Beşiktaş için sıkıntılı bir transfer, çünkü geldiği zaman burada kalıcı olabilecek mi? Uzun zamandır arka arkaya forma giyen bir oyuncu değil. Bu yüzden Beşiktaş'a sıkıntı yaratabilir. Maddi boyutu da düşünülürse, isim olarak iyi, ama milli piyango gibi bir transfer olarak gözüküyor. Piyango bileti alırsın, beklersin çıkacak mı diye. Quaresma transferi de buna yakın bir transfer bence."

Ntvspor