MedyaFaresi MedyaFaresi

Serenay Sarıkaya hamile mi?

Serenay Sarıkaya, uzun süredir komedyen Cem Yılmaz ilişki yaşıyor. Sevgililerin Bodrum tatilinde çekilen fotoğrafları gündeme bomba gibi düşüyor. Havuza girdiği anların görüntüsü sosyal medyaya düşen Serenay Sarıkaya'nın hamile olduğu iddia edildi.

Eklenme: 04 Haziran 2020 10:12 - Güncelleme: 04 Haziran 2020 20:40

Ünlü komedyen Cem Yılmaz ile birliktelik yaşayan oyuncu Serenay Sarıkaya'nın hamile olduğu iddiası gündeme bomba gibi düştü. Sevgililerin Bodrum tatilinde çekilen fotoğraflar merak ediliyor. Havuza girdiği anların görüntüsü sosyal medyaya düşen Serenay Sarıkaya'nın hamile olduğu iddia edildi. Serenay Sarıkaya hamile mi? Sorusunun cevabı araştırılmaya başlandı.

Defne Samyeli ile yollarını ayırdıktan sonra Seranay Sarıkaya ile aşk yaşamaya başlayan Cem Yılmaz ve oyuncu sevgilisi şu sıralar Bodrum'da tatildeler.

Ayrılacak söylentileri çıkan ancak kısa süre önce Çanakkale'de buluşup barıştıkları belirtilen çift Bodrum'daki evlerinin havuzu başında görüntülendi.

Cem Yılmaz'ın havuzda, Seranay Sarıkaya'nın ise bahçede çekilen fotoğrafları kadar haberdeki bir yorum da çok dikkat çekti.

Magazin Burada adlı haber portalı habere ilişkin sosyal medyada "Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz, havuzda samimi anlar yaşarken http://MagazinBurada.net kameralarına yakalandı. Güzel oyuncunun ayva göbeği hamilelik iddialarını güçlendirirken komedyenin sevgilisini havuzda öpücüklere boğması ise dikkatlerden kaçmadı." ifadesi ile bir paylaşım yapmıştı.

Sosyal medyada ve magazin dünyasında "Seranay Sarıkaya hamile mi?" sorularının sorulmasına yol açan habere çiftin tepkisi sert oldu.

Cem Yılmaz sosyal medyadan bir açıklama yaparak görüntüleri gizlice çekip haberi yapan Magazin Burada'yı mahkemeye vereceğini ifade etti.

Site aleyhine 'özel hayatı ihlal' davası açmaya hazırlandığı anlaşılan ünlü komedyen meajında, "Bu hesabın sahibi, ev gözetlemekten sizi mahkemeye veriyorum...özel bir çabayla evlerden görüntü almaya çalışan bu gayretinizin bundan sonra elbet bir ödülü olmalı. Teşekkürler" dedi.