MedyaFaresi MedyaFaresi

Serdar Ortaç Chloe'nın kalbini nasıl çaldı?

Aramızda Kalsın'a konuk olan Chloe Loughnan, Serdar Ortaç ve kendisi hakkında bilinmeyenleri anlattı.

Eklenme: 02 Aralık 2013 13:24 - Güncelleme: 06 Nisan 2016 22:24

İŞTE CHLOE VE SERDAR ORTAÇ FOTOĞRAFLARI! FOTO GALERİ

TV8’de ekrana gelen Aramızda Kalsın’ın bugünkü konuğu Serdar Ortaç’ın güzel nişanlısı Chloe Loughnan oldu.

Sempatik tavırları ve güler yüzüyle izleyenlerin kalbini fetheden Chloe, sorulan sorulara verdiği içte cevaplarla da dikkat çekti.

İşte programdan satır başları:

Serdar’la aşk yaşamayı düşünmüyordum.Tamamen profesyonel amaçla gelmiştim Türkiye’ye. İşimden başka bir şey düşünmüyordum. Serdar’dan hoşlanmaya başlamıştım ama aşk meşk düşünmüyordum. Bana çok hoş mesajları ve jestleri oldu Serdar’ın yine de istemedim. Ne zaman ki ülkeme döndüm Serdar’ı özlemeye başladığımı ve aşık olduğumu anladım. Ben Serdar’ın kişiliğine aşık oldum. Her şeyden önce benim en yakın arkadaşım.

Serdar’ın çanta alması beni etkiledi
Hediye almaktan hiç hoşlanmam. Hediyeleri kabul etmeyi de sevmem. Serdar da bana çanta ve ayakkabı almıştı. Önce kabul etmedim ama çok ısrar etti ben de kabul ettim. Hangi erkek bir kadına çanta alır diye düşünmüştüm o zaman. İlk jestlerinden birisi budur Serdar’ın.

Serdar kumarı ve alkolü bıraktı
Miami’de ev almadı Serdar ama almayı düşünüyor. Ayrıca gazetelerde yazılanlar da doğru değil. Çünkü Serdar benimle tanıştığından beri ne kumar oynuyor ne de alkol alıyor.

Türkiye artık benim evim
Eskiden ailemi ziyaret etmeye gittiğimde Türkiye’ye geri dönüyorum diyordum ama artık evime geri dönüyorum diyorum. Türkiye artık benim evim.

Evlilik tarihi netleşmedi
Evlilik tarihi Nisan Mayıs gibi. Yer netleşmese de Bodrum olabilir.

Serdar’ı çok seviyorum. Serdar benim hayatım, en iyi arkadaşım. Ailem de Serdar’ı çok sevdi. Serdar anneme ’Anne’ diye sesleniyor. Aşkım, hayatım, kocam diye sesleniyorum kendisine o da bana Aşkım, Karıcım, Bebeğim diye sesleniyor.

Yaş farkı benim için önemli değil
İlk başlarda kendimden 21 yaş büyük birisiyle birlikte olma fikrini yadırgadım, bunu aileme de söyledim. Ama Serdar’la tanıştıklarında onlar da çok sevdi kendisini yaş farkını onlar da görmedi. Serdar’la o yaş farkını görmüyorum.

Beni kahvaltı yapmadan dışarı yollamıyor. Yediğimle, içtiğimle çok ilgileniyor. Hatta bu sabah beni o uyandırdı geç kalmayayım diye.

Her şeyin kusursuz olmasını isterim
Podyumda bile yanlış adım attığımda kendime sinir olurum, kusursuz olmasını isterim. O nedenle ilk olarak Türkçe’min kusursuz bir hale gelmesini istiyorum. Oyunculuk yapacaksam da Türkçe’mi geliştirip teklifleri öyle değerlendireceğim.

Anne olmayı çok istiyorum
Anne olmayı çok istiyorum. Evlendikten sonra bebek yapmayı düşünüyorum. Düşünce olarak da evlenmeden çocuk sahibi olmak bana göre değil.

Türk yemeklerini çok seviyorum
Menemen, mantı, çorba yapabiliyorum. Türk yemeklerini çok seviyorum ama çok tehlikeli Türk yemekleri. Serdar mutfağa pek girmiyor, daha çok yapılan yemekleri ısıtmak içim mutfağa giriyor. Bizim oraların yemeklerinden yapıyorum bazen, Serdar bir iki kaşık alıp güzel olmuş diyor fakat yine mutfağa geçip Türk yemekleri yiyor.

Piercinglerimi çıkarmam kendi kararımdı
Dilimde, göbeğimde piercing vardı. Türkiye’ye ilk geldiğimde daha rahat giyiniyordum. Zamanla daha dikkatli giyinmeye başladım. Serdar beni değiştirmeye çalışmadı. Benim kararımdı kıyafetlerime yaptığım değişiklikler ve piercingleri çıkarmam.

Ebru ve Demet’i beğeniyorum
Ebru Gündeş ve Demet Akalın dinliyorum. Ebru Gündeş’in sesi muhteşem, Demet’in şarkı sözlerini anlamasam da müzikleri çok güzel.

Türk kadınları çok bakımlı. Onları gördükçe ben de bakım yapma ihtiyacı duyuyorum. Serdar’la beraber kuaföre gidiyoruz.

Hiçbir zaman asla demiyorum. Müslüman bir ülkede yaşıyorum ve çok büyük saygı duyuyorum. Onlar da bana ve düşüncelerime saygı duyuyor. Şu an için din değiştirme gibi bir düşüncem yok.

Albüm teklifi gelirse kabul edebilirim. Türkiye’ye geldiğimden beri hayal bile etmediğim işler yaptım zaten. Onu da yaparım. Hayatta hiçbir şey imkansız değil.

Tweetleri tek tek okuyorum. Bana gelen tüm tweetlere tek tek cevap vermeye çalışıyorum. Beni sevenler de oluyor sevmeyenler de. Olumsuz yaklaşanlara kendimi tanıtmaya çalışıyorum ama yine anlamazlarsa engellemek zorunda kalıyorum.

 

CHLOE’NİN BİKİNİLİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

İŞTE SÜREYYA YALÇIN VE CHLOE LOUGHNAN’IN O FOTOĞRAFLARI! FOTO GALERİ