MedyaFaresi MedyaFaresi

Serdar Ortaç, Chloe'nin babasından büyükmüş..

MEDYAFARESİ FOTO GALERİ- Serdar Ortaç'ın İrlandalı nişanlısı Chloe Loughnan'dan samimi açıklamalarda bulundu.

Eklenme: 27 Kasım 2013 19:39 - Güncelleme: 23 Mart 2016 05:26

İŞTE CHLOE VE SERDAR ORTAÇ FOTOĞRAFLARI! FOTO GALERİ

Ünlü popçu Serdar Ortaç'ın İrlandalı nişanlısı Chloe Loughnan, Hafta Sonu dergisine bilinmeyenlerini anlattı. Serdar Ortaç'la ilişkilerinin çok iyi gittiğini belirten Chloe Loughnan, evlilik sorularını yanıtladı.

İşte Chloe Loughnan'ın açıklamalarından satır başları;

"MUTLAKA EVLİLİK TEKLİFİ YAPSIN İSTİYORUM"
Şu an için Serdar'la birlikte bir evlilik tarihi almadık diyen Chloe, 'Daha çok zaman var ama mutlaka evleneceğiz. Serdar etrafımızdaki herkese devamlı "Evleneceğiz" diyor. Ben de, "Ne zaman evlenme teklif edeceksin?" diyorum. O da, "Bir gün edeceğim" diyor. Şu an nişanlıyız ve en doğru zamanda evleneceğiz.
Evlilik hayatımda bir kere olacak bir şey ve çok özel olmasını istiyorum. Serdar bir erkek olarak belki bunu anlayamıyor, "Sonuçta evleneceğiz" diyor. Ama ben mutlaka evlenme teklifi almak istiyorum. Bunu Serdar'a da söyledim.

SERDAR BABAMDAN BÜYÜK
Ailem Serdar için önce şüpheci yaklaştı. Çünkü Serdar'ın yaşı, anne ve babamdan büyük. Annem ve babam çok genç. Tanışmadan önce korktular ve endişelendiler. Ama şimdi çok iyi arkadaş oldular. Babamla fikirleri çok benzeşiyor. Annem de oğlu gibi görüyor.

Serdar, anneme 'anne', babama 'baba' diyor. Herkes artık onu aileden biri gibi görüyor. Ben de Serdar'ın annesine 'Anneciğim' diyorum.

ARAMIZDA 22 YAŞ VAR
Aramızda 22 yaş var. Ama ilişkimizde mantık olarak büyük olan benim. Serdar bana göre daha çocuksu. O yüzden güldüğümüz espriler, birbirimize yaptığımız şakalar hep aynı. İletişimimiz çok iyi. Mantık ve kafa olarak birbirimize çok yakınız. O yüzden yaş farkından dolayı hiçbir problem yaşamıyoruz."

CHLOE'NİN BİKİNİLİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

İŞTE SÜREYYA YALÇIN VE CHLOE LOUGHNAN'IN O FOTOĞRAFLARI! FOTO GALERİ

Serdar Ortaç'tan Ahmet Kaya açıklaması -VİDEO--

İŞTE O GECEDE YAŞANANLAR -VİDEO-

Serdar Ortaç'tan şok açıklama! Kendimden tiksiniyorum...