MedyaFaresi MedyaFaresi

Serdar Ortaç: Ceketimi karım aldı

Hafta sonunda Kıbrıs, Girne Rocks Hotel’de sahneye çıkan Serdar Ortaç sahnede dansçıları ile adeta şov yaptı  döktürdü. Sahne performansı ile konserini izlemeye gelenleri coşturan ünlü sanatçı bir taraftan da içini döktü.

Eklenme: 28 Nisan 2015 11:33 - Güncelleme: 10 Nisan 2016 10:48

Girne Rocks Hotel’deki konseri sırasında dört dansçısı ile sahnede şov yapan vokalisti ile dans eden serdar Ortaç giydiği parlak kumaştan dikilmiş ceketini eşi Chloe’nun aldığını söyleyerek  “Benim hanım zevklidir. Onunla  alışverişe çıkmak büyük keyif. Bazen de ben hiç görmeden alıp getiriyor. Bu ceketi de öyle almış çok beğendim” dedi.

Hastalık bitti yeni albüm geldi…

 Hastalığının artık tamamen iyileştiğini belirten sanatçı düzenli spor yaptığını ve kendisine çok iyi baktığını belirtti. Her gün düzenli olarak bisiklete bindiğini de söyleyen sanat çı “sahne benim en büyük ilacım. Bir de kendime iyi bakıyorum. Yediğine içtiğime dikkat ediyorum ve bol bol spor yapıyorum. Her gün düzenli bisiklet  turum var” dedi. Hastalığının tamamen geçmesi ile albüm çalışmalarını da ağırlık veren sanatçı yeni albümünün de bittiğini belirterek “ Yeni Albüm mayıs ayının ilk haftasında geliyor az kaldı. Bomba gibi bir albüm oldu müthiş şarkılar var” dedi.

“Çok ciddiyim sinema filmi için rol teklifi bekliyorum”

Geçtiğimiz günlerde vizyona  giren “Kocan Kadar Konuş” filminde eşi Chloe ile konuk oyuncu olarak rol alan sanatçı film setinde büyük keyif aldığını belirtti.  Oyunculuk konusunda yeteneğinin olduğundan da söz eden sanatçı “Çok ciddi olarak söylüyorum bir sinema filmi için rol teklifi bekliyorum. Bana rol teklif edeni pişman etmem. Rolümün hakkını veririm” diyor.

Serdar Ortaç’ı dinlemeye genler arasında Tarık Ünlüoğlu’nun eşi oyuncu Gülenay Kalkan, oyuncu İlker Aksum ve manken nişanlısı Şeyma Şener’de  vardı.