MedyaFaresi MedyaFaresi

Sema Korkmaz'a ikinci darbe

Soma'da hayatını kaybeden madenci Mustafa Korkmaz'ın ilk eşinden olan oğlunu kendi çocuğu gibi seven Sema Korkmaz, öz annenin açtığı velayet davasıyla çifte acı yaşadı.

Eklenme: 26 Mayıs 2014 15:04 - Güncelleme: 11 Nisan 2016 04:42

NTV’den Sibel Atasoy’un haberine göre genç kadın şimdi oğlunun velayetini kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya. Herkes Berkay’ı Sema Korkmaz’ın oğlu zannetse de madalyonun diğer yüzü farklı. Berkay, madenci Mustafa Korkmaz'ın ilk eşinden dünyaya geldi. 

BAKAN YILDIZ'A KOCAMI ALMADAN GİTMEM DEMİŞTİ

BAKAN YILDIZ SÖZ VERDİ: SEN GELMEDEN ÇIKARMAYACAĞIZ (VİDEO)

Sema Korkmaz ile sadece 10 ay önce evlendi. Genç kadın, çocuğu kendi evladı gibi bağrına bastı. Eşinin yasını tutarken Berkay’ı kaybetme üzüntüsünü yaşayan Sema Korkmaz, “Belki ben doğurmadım onu. Belki ben çok az bir süredir tanıyorum onu ama o kadar bağlandık ki sanki kendim doğurmuşum gibi” ifadelerini kullandı. 

Berkay’ın öz annesi İmran Korkmaz, oğlunu almak için velayet davası açtı. Berkay’ın kendisine ihtiyacı olduğunu belirten İmran Korkmaz, tek davada oğlunun velayetini alacağını söyledi. 

Madenci Mustafa Korkmaz'ın annesi de Sema Korkmaz'dan yana. Berkay ve 6 yaşındaki kardeşiyle ilgili son kararı mahkeme verecek.