Abone Ol

Selvi: Cumhurbaşkanı Erdoğan o kadar kızmış ki..

Hürriyet yazarı Selvi, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik olarak kullandığı “Sokaksa sokak diyen kişi asıl kendisinin sokağa çıkamaz hale geleceğini iyi bilmelidir” tehdidine ilişkin bir yazı kaleme aldı.

Selvi: Cumhurbaşkanı Erdoğan o kadar kızmış ki..

"Gözyaşlarını silip kürsüye çıkan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın duygusal bir konuşma yapması bekleniyordu" diyen Selvi, "Ama Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun yürüyüşünü hedef aldı. Cumhurbaşkanı o kadar kızmış ki, çok sertti, çok" ifadelerini kullandı.

Selvi bugün yayımlanan "15 Temmuz’un röntgeni" başlıklı yazısının ilgili bölümünde şu ifadeleri kullandı:

"Şehit aileleri ve gaziler üzerinde yapılan araştırmanın sunulduğu toplantıda, 15 Temmuz gecesini anlatan bir sinevizyon gösterisi yapıldı. O sırada Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı izledim. Gözlerini siliyordu. Söz konusu 15 Temmuz olunca haliyle duygusal anlar yaşandı. O nedenle gözyaşlarını silip kürsüye çıkan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın duygusal bir konuşma yapması bekleniyordu. Ama Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun yürüyüşünü hedef aldı. “Sokaksa sokak diyen kişi asıl kendisinin sokağa çıkamaz hale geleceğini iyi bilmelidir” dedi.

Cumhurbaşkanı o kadar kızmış ki, çok sertti, çok..."