MedyaFaresi MedyaFaresi

Şehzade Mustafa, Erdoğan'ın sözünü dinledi!

Muhteşem Yüzyıl'ın Şehzade Mustafa'sı Mehmet Günsür'ün 3'üncü çocuğu 1 hafta önce dünyaya geldi

Eklenme: 29 Kasım 2012 09:31 - Güncelleme: 11 Nisan 2016 05:38

Hafta sonu Bahreyn Prensi'nin Çırağan Sarayı'ndaki davetine katılan "Muhteşem Yüzyıl"ın Şehzade Mustafa'sı Mehmet Günsür, uzun bir aradan sonra ilk kez İtalyan eşi yönetmen Katerina Mongio'yla objektiflere takıldı.

Çift dün Etiler Altuğ Optik'te güneş gözlüğü baktı. Çifte Mongio'nun annesi de eşlik etti. Mağazada dikkatle gözlükleri inceleyen Günsür, numaralı gözlüğünün bakımını yaptırdı ve iki tane de güneş gözlüğü satın aldı. Bu sırada Günsür, basının görüntü aldığını fark edince eşi ve kayınvalidesini içeride bırakıp dışarı tek başına çıktı.

ELEŞTİRİLERİ OKUMAMIŞ

Günsür önce gazetecilere "Beni birine mi benzettiniz arkadaşlar?" diye takıldı. Ardından sorular üzerine "Muhteşem Yüzyıl"ın çekimlerinin çok iyi gittiğini belirten Günsür, Başbakan'ın diziyle ilgili eleştirileri için de "Bilmiyorum, okumadım ve görmedim" yanıtını vermeyi tercih etti.

ERDOĞAN'IN SÖZÜNÜ DİNLEDİ 3. ÇOCUĞU YAPTI

İki çocuk babası olan ünlü oyuncu eşinin hamile olduğu yönünde çıkan haberler için de "Evet, eşim hamileydi ancak 1 hafta önce bebeğimiz dünyaya geldi" diye konuştu. Günsür'ün ardından eşi ve kayınvalidesi mağazadan dışarı çıktı. İtalyan plakalı aracına binen Günsür'ün yanına doğru ilerleyen eşi, basına görüntü vermemek için yüzünü saklayarak otomobile bindi. Gazetecilere gülümseyip el sallayan Günsür, hızla uzaklaştı. (acunn.com)

ERDOĞAN’DAN MUHTEŞEM YÜZYIL’A AĞIR SÖZLER.. VİDEO

İşte Firuze ve Sultan Süleyman’ın halvet sahnesi!

ŞEHZADE MEHMET’İN HALVET SAHNESİ İÇİN TIKLAYIN

HÜRREM VE SÜLEYMAN’IN HALVET SAHNESİ İÇİN TIKLAYIN

PADİŞAH ÖNÜNDE ÖPÜŞÜLÜR MÜ? TIKLAYIN

SÜLEYMAN’DAN FİRUZE’YE AŞK ŞİİRİ TIKLAYIN

FİRUZE’NİN DANSI İÇİN TIKLAYIN

İSABELLA’NİN ÖPÜŞME SAHNESİ İÇİN TIKLAYIN

Mahidevran sütyensiz!.. FOTO GALERİ

MERYEM UZERLİ’NİN CESUR POZLARI İÇİN TIKLAYIN

FİRUZE’NİN SIRRI ÇÖZÜLDÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN