MedyaFaresi MedyaFaresi

Şehzade Mehmet'in haremi bir anda böyle dağıldı!

MEDYAFARESİ FOTO GALERİ- Muhteşem Yüzyıl'ın Şehzade Mehmet'i Gürbey İleri, eğlendiği üç kız ile Zilly Pera adlı gece kulubünde mahsur kaldı.

Eklenme: 20 Mayıs 2013 11:29 - Güncelleme: 11 Nisan 2016 05:14

Şehzade Mehmet\'in haremi böyle dağıldı!.. FOTO GALERİ

Son dönemde oyunculuğu kadar, çapkınlıkları ile de gündemde olan ve yine bir çapkınlık sırasında gazetecilere yakalanınca Ezgi Eyüboğlu ile ilişkisi noktalanan yakışıklı oyuncu Gürbey İleri, önceki gece üç kız ile birlikte Asmalımescit Zilly Pera\'da sabahladı.

Üç kızla yaklaşık 4 saatlik eğlencesinin sonunda tam mekandan ayrılacakken çıkışta gazeteciler olduğu öğrenen İleri, Yaklaşık 1,5 saat kız arkadaşları ile içeride bekledi.

Gazetecilerin gitmesini beklerken mekan görevlilerinin kapatıyoruz uyarısında bulunmasıyla İleri, o gece tanıştığı kızlardan ayrılıp mekanı tek başına terk  etti.

Genç kızlar dışarıya çıktıklarında flaşlar patlayınca yüzünü gizlemeye çalıştı. Kızlardan birisi "Yapmayın, abim duyarsa beni keser. Vallahi yeni tanıştık"  derken, diğer bir kızlar ise yüzlerini gizleyerek, bizim onunla bir ilişkimiz yok, biz öğrenciyiz. Bırakın bizi gidelim.\'\' dediler.

Araç içinde de panik hallerini sürdüren kızlar \'\'babam duymasın, çekmeyin. bi daha yapmayacağım\'\' diyen kızlardan biri, başını adeta dizlerinin arasına  sıkladı.

Kızlardan önce mekandan taksiyle ayrılan Gürbey İleri ise, yaklaşık 200 metre ilerde bekleyip yaşananları saniye saniye seyretti.

Gazetecilerin kendisini fark ettiğini anlayan İleri, daha sonra taksiden inip koşmaya başladı. Koşup bir otoparka sığınan İleri, görevlilerin gazetecileri oyalaması ile kaçarak izini kaybettirdi.

ŞEHZADE MEHMET’İN HALVET SAHNESİ.. VİDEO

ŞEHZADE MEHMET VURULUYOR.. VİDEO

SULTAN SÜLEYMAN’DAN FİRUZE’YE FARSÇA AŞK ŞİİRİ.. VİDEO

FİRUZE VE SULTAN SÜLEYMAN’IN HALVET SAHNESİ.. VİDEO