MedyaFaresi MedyaFaresi

Saruhan Hünel kendi markasını yarattı!

Oyunculukta olan başarısı ile Ortadoğu’yu kasıp kavuran oyuncu Saruhan Hünel iş dünyasına atıldı.

Eklenme: 09 Mayıs 2013 17:15 - Güncelleme: 10 Nisan 2016 22:40

GOSH ’’GO’ ’S’aruhan ’H’ünel’’

Kendi markasını yaratan başarılı oyuncu, kadın ve erkeklere özel ayakkabı ve aksesuar koleksiyonuyla  GOSH markasının ilk mağazasını önceki gün yakın dostlarının katılımı ile Ataşehir Brandrium Alışveriş Merkezi’nde açtı. ’Gosh’ adını taşıyan markanın açılımı ise açılışa katılanlar arasında büyük merak uyandırdı.

Açılış sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Saruhan Hünel marka adının açılımını ’Go Saruhan HÜnel’ olarak yorumlayarak, ’’Bu işe normal şartlarda ayakkabı sektörüne hakim olan bir arkadaşımla girecektim fakat onun planları değişince yola yalnız devam etmek zorunda kaldım. Başladığım hiç bir işi yarıda bırakmayı sevmiyorum, Bu iş için çok uğraş verdim, umarım anlımın akıyla da çıkarım’’ dedi.

Oyunculuğa da ara vermediğini belirten Saruhan Hünel, ’’2 bölüm sonrası bitecek olan bir projede yer almak istemiyorum o yüzden doğru zamanda doğru adımı atmak en iyisi. İnanın ki bir proje 2 bölüm sonrası sonlandırıldığında psikolojik olarak mahvolurum’’ dedi. Açılışa katılanlar arasında Saruhan Hünel’in kardeşi Aslı Hünel’de yer alıyordu. Uzun süreden beri küs olduğu konuşulan kardeşin birlikte verdiği pozlar dedikoduları sonlandıracağa benziyor.