MedyaFaresi MedyaFaresi

Sarıgül'den Kılıçdaroğlu'yla sıcak bayramlaşma!

Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile “Çok sıcak bir bayramlaşma” yaptığını söyledi.

Eklenme: 15 Ekim 2013 14:41 - Güncelleme: 04 Mart 2016 22:40

Mustafa Sarıgül, Kurban Bayramı\'nın ilk gününde vatandaşlarla bayramlaştı. Şişli sokaklarında belediyeye ait bir midibüsün üzerinde vatandaşları selamlayan Sarıgül, sokak arasında kurulan sofraya da konuk oldu.

Burada vatandaşlara hitap eden Sarıgül, CHP  Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile telefonda bayramlaştığını söyledi

Mustafa Sarıgül,  şöyle konuştu: "Biraz önce telefonda kendisiyle görüşüp bayramını kutladım. Çok sıcak bir bayramlaşma, görüşme yaptım. Bu görüşme haktan yana hukuktan, adalet duygusundan yana oldu. Bu bayramlaşma Cumhuriyetimizin değerlerini, inançlara saygılı, laikliği koruma yolunda hayırlı bir bayramlaşma oldu. Ve ben, Sayın Kemal Kılıçdaroğlu\'nun selamlarını ve sevgilerini sizlere iletiyorum. Hep beraber bugünden sonra elele kolkola omuz omuza olacağız. Bu bayram bu göstermiş olduğunuz güzellik çok hayırlı haberlerin müjdecisi olacak. Biraz önce yaptığım telefon konuşması, Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile yaptığım bayramlaşma da gerçekten haktan yana, hukuktan ve adalet duygusundan yana inançlara saygılı, laikliğin, Cumhuriyetimizin değerlerinin korunması, örfümüzün, töremizin, geleneklerimizin gelişmesi açısından son derece önemli bir bayramlaşmaydı."