MedyaFaresi MedyaFaresi

Sarai Sierra'da tecavüz bulgusuna rastlanmadı!

ABD'li Sarai Sierra'nın cesedinin bulunmasıyla ilgili bilgiler netleşmeye devam ediyor.

Eklenme: 02 Şubat 2013 22:49 - Güncelleme: 20 Mart 2016 18:56

SARAİ SİERRA’NIN CESEDİ SARAYBURNU’NDA BULUNDU.. FOTO GALERİ

 Emniyet kaynaklarından edinilen bilgiye göre, genç kadının cesedinde yapılan ilk incelemede tecavüz bulgusuna rastlanmadığı öğrenildi. Ayrıca yapılan incelemede 21 Ocak günü kaybolan Sierra’nın üzerinde o gün giydiği kıyafetlerinin bulunduğu belirtildi.

Emniyet Sierra’nın cesedini MOBESE kayıtlarını izleyip buldu. Sierra’nın son bulunduğu yeri tespit edip alan daraltan polis, Cankurtaran’da sur dibinde cesede ulaştı. Ancak cesedin yanındaki battaniye ve üzerinde küpe, takı ve kolye gibi zihnet eşyalarının bulunması cinayetin hırsızlık amaçlı olmayabileceği olasılığını kuvvetlendirdi.

Emniyet kaynaklarından edinilen bilgiye göre, taranan MOBESE ve güvenlik kamerası görüntülerinden Sierra’nın ayın 21’inde saat 13.15’te Sirkeci’den Sarayburnu’na doğru yürüdüğü tespit edildi.

Genç kadının daha sonra herhangi bir görüntüsüne rastlanamadı. Bunun üzerine bugün onlarca polis, kadının görüldüğü en son noktadan itibaren bölgede araştırmayı derinleştirdi.

Bu araştırma sırasında akşam saatlerinde ceset Cankurtaran’da sur dibinde bulundu.

Cesedin yanında bir de battaniye bulundu. Sierra’nın kafasının sol tarafından yara tespit edilirken küpe, saat, kolye gibi takılarının üzerinde olduğu görüldü.

Polis, olayın gasp olmadığını ayrıca cesedin yanında battaniye bulunması sebebiyle de Sierra’nın öldürüldükten sonra buraya taşınmış olabileceği ihtimali üzerinde duruyor.

DHA

GÖRGÜ TANIĞININ O KONUŞMASI.. VİDEOSARAİ SİERRA’NIN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

SARAİ’NİN CESEDİ BULUNDU -VİDEO-

İŞTE ABD’Lİ KADININ SON GÖRÜNTÜLERİ.. VİDEO

Kayıp ABD’li kadının son bağlantısı Taylan gözaltında!