MedyaFaresi MedyaFaresi

Samsung Türkiye'deki kullanıcılarına 3.600 TL ödeme yapacak

Samsung Galaxy Note7 Değişim Programı ile eski ve yeni tüm seri Galaxy Note7 cihazlarını yenileyecek.

Eklenme: 14 Ekim 2016 23:45 - Güncelleme: 07 Ağustos 2018 16:27

Samsung Electronics Türkiye, Galaxy Note7 Değişim Programını eski ve yeni tüm seri Galaxy Note7 cihazlarını kapsayacak şekilde düzenledi.
18 Ekim – 11 Kasım 2016 arasında geçerli olacak program, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun (BTK) bilgisi dâhilinde hazırlandı. Programın tüm detayları resmi web sitesinden duyuruldu.Samsung, eski ve yeni seri ayrımı olmaksızın tüm Galaxy Note7 sahiplerinin cihazlarını kapatmalarını ve Değişim Programı’na katılmalarını talep ediyor.
Değişim Programı, BTK kaydı olan tüm Galaxy Note7 kullanıcılarına açık olacak.Samsung Galaxy Note 7 kullanıcılarının öncelikle ülke çapında 250’ye yakın noktada bulunan Samsung Servis Merkez’lerinden birine başvurmaları gerekiyor.
Kendilerine tercihleri doğrultusunda aşağıdaki iki seçenek sunulacak:
Galaxy S7 edge’i (32Gb hafıza) tercih eden müşterilere, 600TL geri ödeme yapılacak ve telefonlarını herhangi bir Samsung Yetkili Bayi’nden alabilecekler.
Para iadesini tercih eden müşterilere, 3.600 TL ücret iade edilecek.
Galaxy Note7 aksesuarlara ait bedeller de müşterilere iade edilecek.
Galaxy Note7’yi operatör üzerinden sözleşme ile almış kullanıcılar ise Galaxy S7 edge (32Gb hafıza) değişiminden yararlanabilir veya hiçbir ek maliyet yansıtılmadan sözleşmesini iptal edebilirler.