MedyaFaresi MedyaFaresi

Sadri Şener bombaladı! Melo'nun tipine bakınca...

MEDYAFARESİ VİDEO Meireles'e dövmeleri ve saç stili nedeniyle eleştirenTrabzonspor Başkanı Sadri Şener'in hedefinde bu kez Galatasaraylı Felipe Melo vardı.

Eklenme: 15 Şubat 2013 17:02 - Güncelleme: 02 Nisan 2016 03:10

MELO’NUN TİPİNE BAKINCA VİDEO

CNN Türk’te Enver Aysever’in sunduğu "Aykırı Sorular" programına katılan Sadri Şener, "Kupayı istiyorum" ifadesinin artık atasözü gibi olduğunu belirterek, "Şampiyonluğumuzu istiyoruz. Ama bir taraftan da maçların centilmence devam etmesini diliyorum. FIFA ve UEFA’ya itiraz ettik ama CAS’a edemedik. Çünkü Tahkim Kurulu gerekçeli kararını henüz bize bildirmedi. Bildirdiği an 20 günlük müddetim var. O zaman CAS’a müracaat edeceğim. Ne karar verirse de kabul edeceğiz. Ama bir de vicdan var. Yukarıda Tanrı var" dedi.

Meireles’in karıştığı tükürük olayının ardından bu futbolcu hakkında yaptığı yorumlarla ilgili de düşüncelerini açıklayan Şener, tartışma yaratacak yeni ifadeler kullandı. Şener, şunları söyledi: "Meireles hakkında ayrımcılık yapmadım, tespitte bulundum. ’Bu tip oyuncular bu işleri yapabilir’ dedim. Benim açıklamamdan sonra bir televizyon kanalında dövmeciye sordular, ’Bize gelenler hep problemli olur’ dedi. Doğru da bir tespit esasında benimkisi. Bate Borisov maçında ilk atılan oydu. Görmedim niye atıldığını ama 5’inci dakikada atılmaz adam. Tükürük çok ayıp bir şey." dedi.

Galatasaray’lı Melo’ya da yüklenen başkan, " Galatasaraylı Melo da tükürüyor. Bunu da ayrımcılık değil tespit olarak söylüyorum. Galatasaraylı Melo’ya da tip olarak bakınca, ’Bu suç işler’ diyorsun. Beni havalimanında polisin yerin koy. Yüzde 95’ini geçiririm, hiç üzerlerinden silah falan çıkmaz. 5’ini tutsam onların üzerinden çıkar"şeklinde konuştu.

DHA

FELİPE MELO TÜKÜRDÜ MÜ?.. FOTO GALERİ

MEİRELLES’TEN KÜFÜR VE HAKARET!

MEIRELES’E ŞOK CEZA!

En Çok Okunan Haberler