MedyaFaresi MedyaFaresi

Saadet rap rap geliyor!!! İşte Milli Görüş gecesinin yıldızı Grup Nasihat!!!

Saadet Partisi İl Gençlik Kolları Abdi İpekçi Spor Salonu'nda "Gençlik Gecesi" düzenledi. Gecede sahne alan Hip Hop'çu gençlerin seslendirdiği parça Başta Necmettin Erbakan olmak üzere tüm partililer tarafında çok beğenildi.

Eklenme: 01 Mart 2009 12:52 - Güncelleme: 04 Nisan 2016 10:44

 Erbakan tebessüm ederek şovu izledi. Gecede konuşan Eski Başbakanlardan Necmettin Erbakan, Siyonist düşünceyi eleştirerek, Filistin'de çok sayıda insanın ölmesine yol açan silahlı çatışmaların da bu zihniyet nedeniyle ortaya çıktığını belirtti.

Saadet Partisi Genel Başkanı Numan Kurtulmuş da konuşmasında Türkiye'de siyasete bazı dönemlerde müdahalelerde bulunulduğunu ifade ederek, 28 Şubat süreci olarak bilinen dönemin önemli isimlerinin artık çeşitli itiraflarıyla gündeme geldiğini kaydetti.

 


Kurtulmuş, "28 Şubat, Türkiye'nin sosyolojisine müdahale etti. Hatırlıyor musunuz? Ali Kalkancı diye bir adamı çıkardılar. Nerede şimdi Kalkancı? O zamanlar, şeyh efendi diye millete yutturdukları bu zat, 2 gün evvel Captagon üreten bir uyuşturucu tüccarı olarak milletin karşısına çıktı. Hatırlıyor musunuz? Yeşil gözlü bir kadın vardı. Her gördüğü kameranın karşısında ağlıyordu. Elinde sopasıyla dolaşan bir adam vardı. Nerede şimdi Ali Kalkancı, Müslüm Gündüz, Fadime Şahin? Yakında onlar da çıkacaklar, itirafta bulunacaklar." şeklinde konuştu.

Saadet Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Bekaroğlu, etkinlikte yaptığı konuşmada, Büyükşehir Belediyesinin İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti çalışmalarına değinerek, İstanbul'un sadece Avrupa'nın değil, medeniyetin başkenti olduğunu söyledi.

Etiketler : saadet