MedyaFaresi MedyaFaresi

Rüyasında mafyanın yüzüğünü çalmaya çalıştığı gören kadın yüzüğü yuttu

Medyafaresi.com Dış haberler: Jenna Evans adlı kadın rüyasında mafyanın nişan yüzüğünü çalmaya çalıştığı gördü. Uyku halindeki Jenna Evans rüyasının gerçek olduğunu sanıp yüzüğü yuttu.

Eklenme: 17 Eylül 2019 13:56 - Güncelleme: 17 Eylül 2019 14:07

Lara Sili/ Medyafaresi.com Dış haberler:

Uyurken senede 8 örümcek yuttuğumuz bilinen bir bilgi, fakat Jenna Evans öyle bir şey yuttu ki hastanedeki herkesi şaşırttı.

29 yaşındaki Jenna Evans rüyasında mafyaların nişan yüzüğünü çalmaya çalıştıklarını ve onu kovaladıklarını gördü. Mafyanın yüzüğünü çalması fikrini aklından çıkaramayan Jenna çözümü nişan yüzüğünü yutmakta buldu.

Jenna Evans sabah uyandığında hayal meyal yüzüğü yuttuğunu hatırlıyordu. Uyku halinde ne yaptığını tam olarak anlayamayan Jenna yüzüğü yuttuğunu anlayınca şok geçirdi.

Yüzüğü yuttuğunu fark eden Jenna nişanlısına yüzüğü yuttuğunu söyledi. Jenna'nın yüzüğü yuttuğunu öğrenen nişanlısı 2 saat boyunca gülmekten kendini alamadı.

Jenna olayı şu sözler ile anlattı: "Uyku halindeydim ve ne yaptığımı bilmiyordum. Hastaneye gittiğimde gülmekten doktorlara derdimi bile anlatamadım. Daha sonra yüzüğü bulmak için film çekmek istediler ve filmde nişan yüzüğüm göründü."