MedyaFaresi MedyaFaresi

Rasim Ozan, Nagehan Alçı'ya aşkını nasıl anlattı?

VİDEO- Çarşamba ekranlarının renkli programı İzzet Paşa'nın bu haftaki konukları Saba Tümer, Rasim ozan Kütahyalı, Kadir Çöpdemir ve Suzan Kardeş'ti.

Eklenme: 03 Ekim 2013 15:01 - Güncelleme: 09 Nisan 2016 20:08

Rasim Ozan'dan Nagehan açıklaması... VİDEO

Tv8 ekranlarında yayınlanan İzzet Paşa'da, Saba Tümer yaptığı esprilerle programa renk kattı.
 
YENİ PROGRAM KASIM AYINDA
 
Yeni programıyla ilgili sorulara net yanıtlar vermeyen güzel sunucu " programın kasım ayında başlayacak ama kanalını söylemeyeceğim.Hafta da bir gece olacak ama merak etme Çarşamba gecesi olmayacak" dedi.
Saba Tümer keyifli sohbetinin yanı sıra Suzan Kardeş'in Şarkılarında yaptığıdanslarla da programa renk kattı.
 
FATİH TERİM BÜYÜK BİR TEKNİK DİREKTÖR
 
Rasim Ozan Kütahyalı da İzzet Çapa'nın sorduğu tüm sorulara içtenlikle yanıt verdi...Evliliğine ve ev hayatına dair açıklamalarda bulunan Rasim Ozan Kütahyalı "herkes beni çok sinirli sanıyor ama ben çok matrak bir adamım" dedi. "Fatih Terim'in bu şekilde gönderilmesini doğru buluyor musunuz sorusu üzerine de "Fatih Terim'in iyi bir teknik direktör olduğu doğru ,daha güzel gönderilmeliydi, ben de üzülüyorum böyle olmasına, Fatih Terim'in futbol bilgisi ve motivasyonu çok yüksek" dedi...


HÜLYA AVŞAR GENÇKEN DAHA GÜZELDİ
 
İzzet Paşa'nın Hülya Avşar 'ın çuvalla çektirdiği fotoğrafları gösterip siz nasıl buldunuz diye sorması üzerine Kadir Çöpdemir gençliğinde daha güzel bir hanımdı ama kendi yaş grubunun hoş hanımlarından bir tanesi... Hülya Hanım hayatına giren adamlardan maksimum faydayı sağlamış bir hanımdır, hayatına giren erkekler onu hep yükseltmiştir" dedi.