MedyaFaresi MedyaFaresi

Rasim Ozan canlı yayında MİT dosyasını gösterdi: Aziz Yıldırım 2017'de tutuklanacak

Aziz Yıldırım'ın divan kurulundaki açıklamalarından sonra bu gece Beyaz TV yorumcusu Rasim Ozan Kütahyalı Aziz Yıldırım'ın MİT tarafından hazırlanan dosyasını canlı yayına çıkardı.

Eklenme: 24 Ekim 2016 11:59 - Güncelleme: 24 Ekim 2016 12:12

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın cumartesi günü divan kurulunda yaptığı açıklamalara Beyaz TV yorumcusu Rasim Ozan Kütahyalı dcevap verdi. Kütahyalı, Aziz Yıldırım'ın MİT'e verdiği savunmayı canlı yayına çıkartarak okuduğunu söyledi. İşte Rasim ozan Kütahyalı'nın açıklamlarından satır başları:

"Bundan böyle spor medyasından birisinin kılına zarar gelirse sorumlusu Aziz Yıldırım'dır. Ne yapacaksın Aziz Yıldırım? Kanal çıkışında pompalı tüfeklerle saldırı mı düzenleteceksin?

Dürüst olun, son dönemde Aziz Yıldırım sürekli Recep Tayyip Erdoğan'a her türlü yalakalığı yapmıyor mu? Aziz Yıldırım önceden Erdoğan karşıtlığı yapıyordu. Bir insan net olmalı. Bir öyle bir böyle olmaz. Bunun adı dansözlüktür.

Aziz Yıldırım korkak değilsen, istediğin kanalda teke tek çıkalım. Bakalım kim kedi gibi korkuyormuş. Kadıköy'ün ortasına gelirim.

Aziz Yıldırım sen 17-25 Aralık sürecinde FETÖ karşıtı değildin! Tayyip Erdoğan bitti, hükümet düştü sandın! Maçan yemez Aziz Yıldırım teke tek çıkmazsın. Köpeklerini de al gel! Yüreğin yetiyor mu?
Ne hükümet ne cemaat dedin! 15 Temmuz'da bütün adamların neredeydi, Whatsapp'a neler yazdılar Aziz Yıldırım! Nasıl sevindiler. Hepsi devletin elinde. Sen bu hükumeti, kendi kurduğun Kadıköy çeteleri mi zannettin? Mertçe çıkın karşıma! Sen Gezi kalkışmasını de destekledin. Baktın Erdoğan gidici! 19 yaşında ölmüş bir çocuğu bile kullandınız. Şimdi söyleyin o marşı. Hadi Kadıköy'de de Ali İsmail tezahüratını da söyletsene! Sen ne demokrasiden yanasın, ne karşısındasın. Habire dönersin! Ali İsmail Korkmaz tezahüratını sen de yapıyordun Aziz Yıldırım. Sonra Ali İsmail tezahüratını neden yasakladın açıkla!

Aziz Yıldırım, seni o çevren yaktı. Darp, adam yaralama, adam bıçaklama hepsi var.

Aziz Yıldırım, sen yargıtay kararından değil, başka şeylerden endişelisin. Şike var ama soruşturma usulsüzdü.

Sen Aziz Yıldırım, Recep Tayyip Erdoğan'ın FETÖ'den tutuklanmasını istedin. Alayınız Erdoğan'dan nefret ediyorsunuz.

Esrarı fazla kaçırınca diliniz açılıyor. İtiraf ettiniz Aziz Yıldırım.

Erdoğan önderliğinde FETÖ çetesini biz bitirdik biz! Siz anca konuşursunuz! Aziz Yıldırım Fenerbahçe'yi kendine kalkan yapıyor

Bu yüzden 15 Temmuz'un infaz listesinde ilk sıralardayım ben. Sen de öylesin! Sana da kafayı taktılar.

FETÖ, Erdoğan'dan ne kadar nefret ediyorsa, siz de ediyorsunuz. Kim güçlüyse ona yaltaklanıyorsunuz!

Şimdi niye Ali İsmail Korkmaz demiyorsun? Mert iseniz yarın Konya'da bağırın! Hadi alkışlayın göreyim.

Aziz Yıldırım akıllı adamsın, Yargıtay'dan endişeliyim filan diyerek yol yapıyorsun. Sen başka şeyden endişelisin...

Bir daha soruşturma açılırsa FETÖ'cü savcılar değil gerçek Türkiye Cumhuriyeti savcıları açar!

Aziz Yıldırım, Temyiz savunmanı okudum. Gayet iyi. Bu karar Yargıtay'da onanır. Sen Yargıtay'dan değil, başka şeyden endişelisin

Ali İsmail Korkmaz tezahüratı yaptı diye birçok Fenerbahçeli taraftarı artık tribüne bile almıyorsun Aziz Yıldırım!"