MedyaFaresi MedyaFaresi

Rasim, Aysal'a sürekli Başbakanı övdürdü!

Yeni Şafak gazetesi yazarı Cem Küçük bugünkü yazısında, Fatih Terim ile Ünal Aysal arasındaki Rasim Ozan Kütahyalı ile ilgili bir diyalog iddiasını ortaya attı.

Eklenme: 16 Eylül 2013 14:07 - Güncelleme: 22 Mart 2016 17:28

Cem Küçük’ün yazısının, Fatih Terim ile Ünal Aysal arasında geçen diyalogla ile ilgili kısmı şöyle:

"Hükümete muhalif bir adam olan Ünal Aysal’ı hükümetle yakınlaştırmak için elinden geleni yapıyor ROK, Aysal’ı Beyaz TV’de ağırladı ve Aysal’a sürekli Başbakan Erdoğan’ı övdürdü. Ünal Aysal’ın sportif işler başdanışmanı nasıl Bülent Tulun ise siyasi işler başdanışmanı fiilen ROK oldu. Terim ile Aysal kavgasında da şu an Aysal’ı tutuyor ROK. Bu ara sürekli Terim’e yükleniyor. Terim’in avukatı canlı yayına bağlandı, ROK’a isyan etti. Sonrasında Fatih Terim bir basın toplantısında isim vermeden ROK’u hedef aldı. Kulüp içinden gelen iddialara göre Terim, Aysal’a, ’Rasim’e bu lafları siz mi söyletiyorsunuz?’ demiş ve Ünal Aysal da, ’Rasim bana değil Başbakan’a yakın. Benim lafımla hareket etmez’ demiş.


Ünal Aysal’la Fatih Terim arasındaki üstü kapalı tartışma nasıl biter bilmiyorum. Bunu zaman gösterecektir. Mesele milli konular olduğunda Terim için akan sular durur. Ama kulübün perde arkasındaki hamisi İnan Kıraç meseleye el atabilir."

Yazının tamamını okumak için tıklayın...