MedyaFaresi MedyaFaresi

Ramazan sofranız bir başka sofra kursun

Ramazan ayı boyunca birçok mekanın değişik seçeneklerle sunduğu iftar sofralarına, Bonubon.com bambaşka bir ‘tat’ kattı. On bir ayın sultanı Ramazan’ın yardımlaşma ruhunu da dikkate alan Bonubon.com’un sunduğu seçkin mekanlarda iftar açmak isteyenler, sofradan madden de manen de...

Eklenme: 02 Temmuz 2014 19:18 - Güncelleme: 09 Nisan 2016 11:04

Her biri zengin ve lezzetli mönülerden oluşan iftar paketleri sınırsız seçeneklerle dolu…  İster Galata Köprüsü üstünde, ister Boğaz’da teknede canlı fasıl eşliğinde, ister şehrin merkezinde açık havada, ister Emirgan Korusu’nda yemyeşil bir ortamda doğayla iç içe… Bu Ramazan Bonubon.com’da İstanbul’un en özel mekanlarında sevdiklerinizle birlikte keyifli iftarlara davetlisiniz..

 Ramazan ayı boyunca birbirinden lezzetli ve yüzde 50’ye varan indirimli iftar sofraları için www.bonubon.com sayfasından ulaşabileceğiniz mekanlar arasında Raika, A’ija Hotel, Günaydın Et, Borsa Restoranları, Kanyon Konyalı Lokantası, Gül Sultan Yalısı gibi seçkin mekanlar var. Bu mekanlarda final de dahil Dünya Kupası maçlarının yayımına dair bilgileri de aynı internet sitesinda bulabilirsiniz.                                                                                                 

Bonubon.com hakkında;

Bir Doğuş Grubu kuruluşu olan Bonubon.com, en çok tercih edilen marka ve hizmetleri bir araya getirerek üyelerine seçkin deneyimler ve ayrıcalıklar sunan bir e-ticaret platformudur.

Bonubon.com, 1 milyondan fazla üyesine gözde restoranlardan menüler, butik otellerde ayrıcalıklar, üst seviyede hizmetler ve sıradışı deneyimler sunar.

 

En Çok Okunan Haberler