MedyaFaresi MedyaFaresi

Putin'in Kızı Elizaveta Krivonogikh: Savaşmayalım Sevişmeyelim

Putin'in kızından Rusya'daki protestolarla ilgili dikkat çeken bir paylaşım geldi.

Eklenme: 01 Şubat 2021 23:02 - Güncelleme: 01 Şubat 2021 23:10

Rusya'da muhalif lider Alexei Navalny'nin tutuklanmasına yönelik başlatılan protesto gösterileri devam ediyor. Şu ana kadar 5 binden fazla kişi gözaltına alınırken, Putin'in kızı olduğu öne sürülen 17 yaşındaki Elizaveta Krivonogikh Instagram hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Krivonogikh, 'Savaşmayalım sevişelim' dedi.

Rusya'da zehirlendikten sonra dünya gündeminde adını sıkça duyduğumuz muhalif lider Alexei Navalny, Almanya'daki tedavisinin ardından ülkesine geri döndü.

  • Navalny, Rusya'ya ayak bastıktan kısa bir süre sonra tutuklanırken binlerce gösterici bu duruma tepki göstermek için sokaklara döküldü
    Ülkenin bazı yerlerinde iç karışıklık devam ederken, polis ile göstericiler karşı karşıya geldi. Şu ana kadar 5 bin 100 protestocu tutuklanırken, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in kızı olduğu öne sürülen 17 yaşındaki Elizaveta Krivonogikh'ten dikkat çeken bir paylaşım geldi.

Krivonogikh, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, "Savaşmayalım sevişelim" ifadesine yer verdi. Krivonogikh'in Putin'in yanında çalışan ve ilişki yaşadığı iddia edilen temizlikçi Svetlana Krivonogikh'in kızı olduğu öne sürülüyor.

Etiketler : Elizaveta Krivonogikh