Prens Andrew cinsel istismar suçlamalarını kabul etmedi

Lara Sili /Medyafaresi.com Dış haberler: Jeffrey Epstein ve Prens Andrew tarafından cinsel ilişkiye girmeye zorlanan Virginia Roberts'in avukatı Prens Andrew'un davada ifade vermesi için ısrarcı olduğunu dile getirdi.

Eklenme: 28 Ağustos 2019 11:10 - Güncelleme: 28 Ağustos 2019 12:40

Prens Andrew tarafından cinsel ilişkiye girmeye zorlanan Virgini Roberts "Prens Andrew ne yaptığını çok iyi biliyor" dedi.

Jeffrey Epstein'ın avukatı Virginia Roberts'e Pres Andrew ile ilgili sorular sorucağını ve gerçek cevaplar istediğini söyledi.

Virginia Roberts 2001 yılında 17 yaşında iken Jeffrey Epstein tarafından Prens Andrew ile cinsel ilişkiye girmeye zorlandığını söylemişti.

Virginia Roberts'in avukatı  Brad Edwards Prens Andrew'un olayı anlatması için davaya davet ettiğini fakat bir cevabı alamadığını söyledi.

Prens Andrew geçtiğimiz günlerde suçlamaları reddetmiş ve Jeffrey Epstein ve onun tecavüz ve taciz skandalları ile hiçbir alakası olmadığı söylemişti.

Avukat Andrews:" Buraya gelip yemin edip doğru ifadeyi vermek oldukça zor birşey. Prens Andrew veya başka biri gelip ifade vermek isterse onları hoşgörü ile karşılarız".

" Prens Andrew'dan cevap almamama rağmen davetim hala geçerli. Prens Andrew eğer buraya gelirse ona sorucak tonla sorumuz olacak." dedi.

Lara Sili / Medyafaresi.com Dış haberler