MedyaFaresi MedyaFaresi

Poyraz Karayel 40. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı! Ayşegül, Poyraz'ı affedecek mi?

Kanal D'nin izlenme rekorları kıran dizisi Poyraz Karayel 40. bölüm 2. fragmanını yayınladı. Çarşamba akşamı yeni bölümü ile ekrana gelecek olan dizide Ayşegül'ün başı dertte. Poyraz'ın durumu ise iyice karışıyor.

Eklenme: 11 Ocak 2016 21:57 - Güncelleme: 31 Mart 2016 01:52

Ayşegül, Begüm yüzünden yeniden tehlikede..
 
Poyraz’ın Selin’i evine getirmiş olması Ayşegül’ü çıldırtır. Poyraz görev icabı diyerek tam Ayşegül’ü ikna etmek üzereyken Selin’in Poyraz’ı öpmeye kalkması ortalığı iyice karıştırır.
 
Poyraz’ın Ayşegül’ü bunun bir görev olduğuna inandırması için artık tek çaresi vardır: Turgut’u bulma macerasına Ayşegül’ü dahil etmek...
 
Sema ve Sefer nikahtan sonra tüm kötü günleri geride bıraktıklarını düşünürken Sema’nın hastalığının gölgesi evliliklerine yavaş yavaş çökmeye başlar.

Poyraz Karayel 40. bölüm fragmanı

 Zülfikar hayatına yeniden giren Çiğdem’le Meltem arasında kalmıştır. Kimi seçecektir?

Ayşegül Begüm’ün başına musallat ettiği yeni bir tehlikeyle burun burunayken Poyraz nihayet Adil’le karşılaşmak üzeredir...

POYRAZ KARAYEL SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
 
Poyraz, Meltem ve İsmail ilk defa tüm gerçekleri yüz yüze konuşurlar. Sefer Sema ile ilgili öğrendiklerinden sonra soluğu Sema’nın kapısında alır ama Sema’ya hastalığını öğrendim demek yerine bambaşka bir fikri vardır.

Poyraz Karayel'de Mesut Yar sürprizi

Ayşegül Poyraz’ın Selin Karaca hakkında söylediği yalanları yüzüne vurmak için kurnazca bir plan yapar; bu plan sonucunda Poyraz, Ayşegül ve Selin bir restoranda burun buruna gelirler.

Poyraz artık iyice köşeye sıkışmıştır.

 
Şimdi Poyraz’ın hem Ayşegül’ün hem de görev icabı da olsa Selin’in gönlünü alması gerekmektedir. Bu arada Selin’in peşinde bu sefer gerçek bir tehlike vardır, Poyraz’ın onu kurtarma çabası ise Ayşegül’le ilişkilerine ciddi bir çatlak vermek üzeredir...