MedyaFaresi MedyaFaresi

Podolski oyundan alınınca çıldırdı

Alman yıldız, Astana karşısında hiçbir varlık gösteremedi. Hamza Hamzaoğlu da 68. dakikada Podolski'yi oyundan aldı. Bu karara oldukça sinirlenen tecrübeli futbolcu, kulübede su şişelerini tekmeledi.

Eklenme: 01 Ekim 2015 08:40 - Güncelleme: 16 Mart 2016 18:34

Astana deplasmanında Lukas Podolski’den beklentiler büyüktü. Maça ilk 11’de başlayan yıldız futbolcu, Yasin’le değişerek kanatlarda görev yaptı. Ancak bir türlü kalitesini gösteremedi. Ceza sahasında topla buluşma şansı bulamayan Podolski, ikinci yarıda iyice oyundan düştü. Bunun üzerine Hamza Hamzaoğlu 68. dakikada Alman oyuncuyu kenara alarak Jose Rodriguez’i sahaya sürdü. Ancak bu karar Lukas Podolski’yi adeta çileden çıkarttı. Yıldız futbolcu önce hocasına tavır yaptı, kulübeye geldikten sonra ise yerdeki suları tekmeledi. Oyunda alınmasına büyük tepki gösterdi.

Kazaklar yuhaladı

Lukas Podolski, kuralar çekildiğinde Astana rakip olunca Twitter’dan yaptığı bir paylaşımla Kazaklar’ın tepkisini çekmişti. Alman futbolcu, ünlü film karakteri Borat’ın bir fotoğrafını kullanıp, “Bekleyemiyorum” ifadelerini yazmıştı. Dünkü mücadelede Astana taraftarları her fırsatta Podolski’yi yuhaladı. Ayrıca Astana’lı futbolcular da yıldız oyuncuya sürekli sert müdahaleler yaptı. İlk yarıdaki bir pozisyonda Canas, Podolski’ye dirsek attı. Hakem faul verse de kartına başvurmadı. Astana deplasmanı, Lukas Podolski için her anlamda kabus gibi geçti.

FANATİK