MedyaFaresi MedyaFaresi

PKK'nın şok videosu! Din adamları ve namaz kılanlarla...

VİDEO- Terör örgütü yandaşlarının, dini değerlerle alay ettiklerini ortaya koyan yeni bir videoya ulaşıldı.

Eklenme: 02 Haziran 2012 20:37 - Güncelleme: 01 Nisan 2016 15:32

Çoluk çocuk toplanmış, iğrenç hareketlerle namazla, hocayla alay ediliyor.

Terör örgütü yandaşları, İslamiyete ve halkın kutsal değerlerine her fırsatta hakaret ediyor. Bununla kalmayıp halka Budizm ve Zerdüştlük propagandası yapıyorlar.

İşte o görüntüler.. VİDEO

Terör örgütü üst yapılanmasına yönelik bir operasyonda ele geçirilen görüntüler bunu bir kez daha gözler önüne serdi. Görüntülerde din adamları aşağılanıyor, namaz kılanlarla dalga geçiliyor.

Şanlıurfa'da 8 Mayıs'ta, terör örgütü üst yapılanmasına yönelik operasyon düzenlendi. Operasyonda, gözaltına alınan 28 şüpheliden 24'ü tutuklandı.

Şüphelilerin evlerinde yapılan aramalarda bazı belgeler ele geçirildi. O belgeler arasında yeralan bir görüntü, terör örgütü yandaşlarının dini değerlere bakış açısını da ortaya koyuyor.

Tiyatro Oyununda Namazla Dalga Geçiliyor

2005 yılında çekilen görüntülerde, bir tiyatro oyunu var. Bir evin avlusunda toplanan kadın, erkek, çoluk çocuk gösteriyi izliyor.

Oyunda, önce bir din adamıyla dalga geçiliyor. Daha sonra din adamı ve cemaat namaz kılıyor. Bu kez de namazla alay ediliyor. Ortada gezinen bir genç, namaz kılanları rahatsız ediyor.

Oyunu izleyenlerin kahkahalarla gülmesi dikkat çekiyor.

Terör Örgütü Üyelerine Budizmin ve Zerdüştlük Eğitimi

Öte yandan Muş'un Varto ilçesinde güvenlik güçleri tarafından ortaya çıkarılan sığınaklardaki materyaller teröristlerin hangi ideolojilere hizmet ettiğini göstermeye yetti.

Budizmin ve Zerdüştlüğün anlatıldığı kitaplar, terör örgütünün, üyelerine neleri empoze ettiğini ortaya çıkardı.

(Trthaber)