MedyaFaresi MedyaFaresi

Pepsi'nin dünya yıldızı Beyonce oldu!

Beyonce ile anlaşan Pepsi’nin sınırlı sayıda ürettiği Pepsi kutularının üzerinde dünya yıldızı Beyonce’un resimleri yer alacak.

Eklenme: 13 Aralık 2012 10:41 - Güncelleme: 01 Nisan 2016 16:08

Pepsi ve müziğin süper starı Beyonce ile tüm dünyada daha önce benzeri görülmemiş bir anlaşmaya imza attığını duyurdu.

BEYONCE’DEN ASANSÖR POZU.. FOTO GALERİ

Bu ortaklık, Pepsi ile 16 adet Grammy ödülüne sahip dünya starı Beyonce arasında geniş yelpazeli ve gerçek anlamda yaratıcı bir işbirliğini içeriyor. Pepsi ve Beyonce beraberliğinde, her iki taraf da olağanüstü işlere imza atacak ve aynı zamanda Pepsi ve Beyonce hayranlarına heyecan verici içerikleri ve deneyimleri birlikte yaşatacaklar.

DOĞUMDAN SONRA İLK KEZ PLAJDA.. FOTO GALERİ

PepsiCo Küresel İçecek Şirketi Başkanı Brad Jakeman, anlaşma ile ilgili olarak “Pepsi ve Beyonce, müzik konusunda yeni bir çığır açmak için aynı tutkuyu ve heyecanı paylaşıyor,” ifadelerini kullandı. “Dünya çapındaki milyonlarca hayranı için 'şimdi'nin ne anlama geldiğini sürekli olarak yeniden tanımlayan Beyonce ise, Pepsi için mükemmel bir ortak ve temsilcidir” şeklinde konuştu.

Beyonce ve Pepsi, heyecan verici dijital deneyimlerde ve müzikte, hep en yeniyi arayan takipçiler için yenilikçi içerikler üretmek amacıyla bir araya gelecekler. Pepsi ve Beyonce'un yaptığı düet, mükemmel tona ulaşırken, Beyonce hayranları sosyal medyada da sürprizlerle karşılaşacaklar.

PepsiCo Küresel İçecek Şirketi Küresel Müşteri Deneyiminden Sorumlu Pazarlama Başkanı Frank Cooper ise şunları söyledi : “ Beyonce gibi tüm dünyada ikon olmuş bir yıldız ile 'aynı sahneyi paylaşma' şansına sahip olduğumuz için çok heyecanlıyız. Hep beraber, dünya çapında yükselen yıldızlar için fırsatlar yaratacağız,” dedi. Cooper sözlerine şöyle devam etti : “Bu durum, tüketicilerimiz için, yeni müzik, güzel ve eğlenceli deneyimler anlamına gelecek. Aynı zamanda da onların yaşadıkları andan en fazla tadı almalarını sağlayacak

BEYONCE ÖZEL FOTOĞRAFLARINI PAYLAŞTI.. FOTO GALERİ

BEYONCE VE JAY-Z TATİLDE.. FOTO GALERİ

BEYONCE MTV TÖRENİNDE.. FOTO GALERİ

BEYONCE’DEN MİCHELLE OBAMA’YA DESTEK MEKTUBU.. VİDEO

BEYONCE’NİN YASAKLI HEAT REKLAMI.. VİDEO