MedyaFaresi MedyaFaresi

Pep Guardiola'dan Dani Alves'e yanıt: Ben seks yapmayı tercih ederim

Eski Barcelonalı Dani Alves'in Barcelona'daki teknik direktörü Pep Guardiola için söylediği övgü dolu sözlere eski hocasından yanıt geldi.

Eklenme: 09 Kasım 2018 20:09 - Güncelleme: 09 Kasım 2018 20:19

Dani Alves geçtiğimiz günlerde, "Guardiola ile çalışmak, seks yapmaktan daha iyi" yorumunu yapmıştı.

Manchester City teknik direktörü Pep Guardiola, PSG'nin Brezilyalı futbolcusu Dani Alves'in "Guardiola ile çalışmak, seks yapmaktan daha iyi" yorumuna cevap verdi.

Sy Sports'un haberine göre, Barcelona'da birlikte çalıştığı teknik direktör Guardiola için övgü dolu sözler kullanan Alves, "Onunla konuştuğum ilk günü çok iyi hatırlıyorum.

İlk andan beni neden istediğini çok iyi anlatmıştı. Eğer beni takip edersen ilginç şeyler yapabiliriz demişti.

Guardiola beni bir futbolcu olarak çok geliştirmişti. Birçok şey öğretti. Her röportajımda onun için dünyanın en iyi teknik direktörü diyorum.

Çalıştığım en iyi kişi. Onunla beraber çok şey kazandık ve yaptığımız tek şey sadece onu izlemekti. Guardiola ile çalışmak seksten daha güzel" diye konuştu.

Brezilyalı defans oyuncusu, Guardiola'nın dört yıl boyunca çalıştırıp, 14 kupa kazandığı Barcelona takımının bir parçasıydı.

"Ben seksi tercih ederim"

Guardiola, bu haftasonu oynanacak Manchester derbisi için düzenlenen basın toplantısında, Alves'in sözlerine "Ben seks yapmayı tercih ederim" cevabını verdi.

En Çok Okunan Haberler