MedyaFaresi MedyaFaresi

Pek Yakında fena çuvalladı

‘Pek Yakında’ gişede pek tutmadı. Film ilk üç günde 398 bin 864 izleyici ile rakiplerine yaklaşmak bir yana, diğer Cem Yılmaz filmlerinin bile gerisinde kaldı.

Eklenme: 09 Ekim 2014 09:01 - Güncelleme: 06 Nisan 2016 17:44

Türkiye’de sinema seyircisi sayısı 40 milyonu aşarken, Cem Yılmaz’ın ‘Pek Yakında’ filminin hafta sonu izlenme rakamı, bayram avantajına rağmen 398 bin 864’te kaldı. Yılmaz, galada “7 milyon gişe ulaşılmaz bir rakam değil” demişti. Geçen hafta Perşembe günü gösterime giren Cem Yılmaz’ın son filmi ‘Pek Yakında’ beklenen ilgiyi göremedi. 
Gösterime girdiği ilk gün 62 bin 254 kişi tarafından izlenen ‘Pek Yakında’nın hafta sonu izlenme rakamı bayram avantajına rağmen 398 bin 864’te, dört günlük toplam izleyici sayısı ise 461 bin’de kaldı. Filmin hafta sonu açılış gişesi hem ‘Recep İvedik’ serisinin hem de Yılmaz’ın kendi filmlerinin bir hayli gerisinde.

 

‘Şahan’a sinirlenmişti’

 Cem Yılmaz, galada Şahan Gökbakar ile karşılaştırılmasına sinirlenmiş, “7 milyon seyirciye ulaşır mısınız?” sorusuna “Bu ulaşılmaz bir rakam değil” demişti.

Hahhahaha benim adım Çalıkuşu!

 
Şahan Gökbakar ile Yılmaz’ın gişe atışması kızıştı. Gökbakar ‘Elitlere, entellere veya kendisini bu ikisinden sananlara zeki gözükebilmeyi değil, sizleri güldürmeyi seçtim. Şimdilik mevcutlarla idare edin. Yakında sizi kahkahaya doyuracağım” sözlerine...
Yılmaz ‘Senin için harcanan zamana yazık. Sen en güzel duyguların katilisin’ diye yanıt vermişti. Gökbakar’ın son iması ‘Benim adım Çalıkuşu’ şarkısını paylaşmak oldu.

PEK YAKINDA KAMERA ARKASI GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYIN

 

En Çok Okunan Haberler