MedyaFaresi MedyaFaresi

Paramparça 20. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Star TV'nin sevilen dizisi Paramparça bomba gibi bir bölümle ekranlara geldi. Paramparça hayranları şimdi 20.bölüm fragmanını merak ediyor. Paramparça 20.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragmanm yayınlanır yayınlanmaz burada olacak.

Eklenme: 07 Nisan 2015 19:23 - Güncelleme: 10 Nisan 2016 16:48


Paramparça dün akşam yine herkesi ekran başına kilitledi. Dizinin bitimi ile birlikte hayranları yeni bölüm fragmanını merak etti. Dizinin fragmanının önümüzdeki günlerde yayınlanması bekleniyor.
 
 
PARAMPARÇA SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU!
 
Ozan, babasının doğum günü hediyesi olarak aldığı otomobil ile büyük bir kaza geçirirken aynı saatlerde Gülseren ve Cansu’nun da başı derde giriyor. 
Gülseren boşanıyor
Özkan’dan bir türlü boşanamayan, gördüğü şiddet ve baskı nedeniyle intiharın eşiğine gelen Gülseren bu kez Cihan ve avukatı Yıldırım’ın yardımıyla Özkan’dan boşanıyor. Ancak yine de kurtulamıyor.Çünkü Dilara ateşle oynuyor!
Cihan ve Gülseren’den intikam almak için Özkan’ı şoför olarak işe alan Dilara, Cihan’ın çok sert tepkisiyle karşılaşıyor; Cihan, Gülseren dışında her şeyini kaybetmeyi göze alıyor.
Hazal’ın tehlikeli oyunu ne?
Tüm bunlar olup biterken, Cansu’yu günden güne daha çok kıskanan Hazal da boş durmuyor ve herkesin hayatını tehlikeye atacak bir hamle yapıyor.   

SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!